reklama

Vychtnajte si čaro adventu už dnes: Toto všetko vás čaká v Regióne Tirnavia

Ak vás ešte nezastihla vianočná nálada, nemusíte zúfať. V Trnave si pre všetkých pripravili množstvo adventných podujatí, ktoré naladia na sviatočnú nôtu jednoznačne každého. Okrem podujatí v centre mesta sa môžete tešiť aj na bohatý program vo viacerých obciach regiónu Tirnavia.

Trnava

Mikuláš ani tento rok nezabudol na svoje povinnosti, a tak sa všetky poslušné deti môžu tešiť na jeho príchod, a to už 5. decembra o 17.15 hod. v Trnave. Spolu s anjelom a čertom zavíta na Mikulášske námestie, ktoré sa rozžiari očarujúcim vianočným osvetlením. Okrem sladkostí si Mikuláš pre deti pripravil aj koncert Mira Jaroša na Trojičnom námestí o 18.00 hod. a v rukáve ma schované ešte jedno veľké prekvapenie, ktoré si nesmiete nechať ujsť!

5.12. 17.15 hod. Mikulášske námestie
5.12. 18.00 hod. Trojičné námestie

Ilustračné foto

Smolenice

Advent v Smoleniciach odštartuje už 2. decembra koncertom skupiny Fragile, ktorý určite poteší všetkých milovníkov dobrej hudby.

Radosť deťom spraví už o tri dni neskôr Mikuláš pred Kultúrnym domom a skvelý program čaká aj na dospelých, pre ktorých sa v Smoleniciach chystá originálna Mikulášska zabíjačka, čarovné vianočné trhy či chutná predvianočná kapustnica.

5.12. 18.00 hod. Mikuláš
9.12. Mikulášska zabíjačka
15. – 17.12. Malé vianočné trhy
17.12. Vianočná kapustnica

Ružindol

Mikuláš príde navštíviť aj ružindolské deti, a to už 6. decembra. Pre malých šikovníkov, ako aj ich rodičov, si obec prichystala okrem iného zaujímavé vianočné tvorivé dielne, počas ktorých si môžu nielen ozdobiť medovníčky, ale aj vytvoriť rôzne vianočné ozdoby.

Dospeláci si určite nenechajú ujsť bohaté vianočné trhy, na ktorých ich čaká skvelá kapustnica, ale aj ochutnávka mladých vín.

6.12 Mikuláš
12.12. Vianočné tvorivé dielne
16.12. Vianočné trhy
27.12. Posviacka mladistvých vín
31.12. Ohňostroj

Suchá nad Parnou

Tesne pred najkrajšími sviatkami v roku zavíta do Suchej nad Parnou skupina Fragile, ktorá si pre všetkých zúčastnených prichystala nádherný vianočný koncert.

5.12. Mikuláš
5.12. Rorátna omša
19.12. Vianočný koncert Fragile

Jaslovské Bohunice

V Jaslovských Bohuniciach ani tento rok nevynechajú obľúbené vianočné dielne, na ktorých si môže každý vlastnoručne vyrobiť originálny adventný veniec pod vedením skúsenej odborníčky.

Fantázii sa medze nekladú, stačí si priniesť kruhy na zdobenie, rôzne ozdoby, 4 sviečky, bodce na sviečky, stuhy, prípadne tavné pištole a hotový adventný veniec bude určite stáť za to.

1.12. 16.00 hod. Kreatívne dielne v spoločenskej miestnosti pod Poštou

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 1. decembra 2017 14:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.