reklama

Mestská veža je sprístupnená aj počas adventu

Mestská veža má počas adventu 2020 špeciálne otváracie hodiny. Návšteva dominanty Trnavy po zotmení ponúkne výhľady na vysvietené mesto.

Od pondelka do štvrtka je otvorená od 10:00 do 17:00 hod. a môžete ju navštíviť každú celú hodinu (prvý vstup je o 11:00 a posledný o 16:00 hod.).

Počas piatkov a sobôt je veža sprístupnená od 10:00 do 19:00 hod., vstup je možný kedykoľvek, informuje Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism.

Adventné nedele môžete rovnako využiť na výstup na Mestskú vežu v Trnave, otvorená je od 10:00 do 17:00 hod. so vstupom v ktorúkoľvek hodinu. Posledné vstupy od piatka až do nedele sú vždy 30 minút pred zatvorením.

Ilustračné foto

OOCR Trnava Tourism zdôrazňuje potrebu dodržiavania všetkých hygienických nariadení.

Pred vstupom je potrebné vydezinfikovať si ruky poskytnutou dezinfekciou a dodržiavať odstup minimálne 2 metre. Rúško je samozrejmosťou.

Okrem toho môžete navštíviť Turistické informačné centrum, kde nájdete okrem informácií z Trnavy a regiónu aj tipy na vianočné darčeky.

Otvorené je každý deň od 10:00 do 17:00 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2020 8:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mestská veža je sprístupnená aj počas adventu”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.