reklama

Mestská veža je sprístupnená aj počas adventu

Mestská veža má počas adventu 2020 špeciálne otváracie hodiny. Návšteva dominanty Trnavy po zotmení ponúkne výhľady na vysvietené mesto.

Od pondelka do štvrtka je otvorená od 10:00 do 17:00 hod. a môžete ju navštíviť každú celú hodinu (prvý vstup je o 11:00 a posledný o 16:00 hod.).

Počas piatkov a sobôt je veža sprístupnená od 10:00 do 19:00 hod., vstup je možný kedykoľvek, informuje Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism.

Adventné nedele môžete rovnako využiť na výstup na Mestskú vežu v Trnave, otvorená je od 10:00 do 17:00 hod. so vstupom v ktorúkoľvek hodinu. Posledné vstupy od piatka až do nedele sú vždy 30 minút pred zatvorením.

Ilustračné foto

OOCR Trnava Tourism zdôrazňuje potrebu dodržiavania všetkých hygienických nariadení.

Pred vstupom je potrebné vydezinfikovať si ruky poskytnutou dezinfekciou a dodržiavať odstup minimálne 2 metre. Rúško je samozrejmosťou.

Okrem toho môžete navštíviť Turistické informačné centrum, kde nájdete okrem informácií z Trnavy a regiónu aj tipy na vianočné darčeky.

Otvorené je každý deň od 10:00 do 17:00 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2020 8:40. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

5 komentárov pre “Mestská veža je sprístupnená aj počas adventu”

 1. 1
  stromy a šašo says:

  Z mestskej veže je dobrý výhľad na Kukučínovú ulicu.
  Táto tragikomédia tento šialený výrub stále pokračuje.
  Nero nakúpil vo výpredaji údajne v Holandsku prerastené stromy, nepoužiteľné na výsadbu, ktoré nikto nechcel za astronomickú sumu. Pekne mu ich podhodili alebo ON ich podhodil s obrovskou reklamou na FB a s mohutným lajkovaním masám nevzdelancov.
  Pravda ale vyšla na povrch a totálne nespôsobilé tzv. stromy idú na drevnú štiepku.
  Oj@b za 36.000 € nevyšiel.
  Nevadí ideme ďalej za svetlé zajtrajšky a nikdy inak.

  Nero v panike rýchlo nasadil poskoka Lacka a nafriško sadia stromy a snažia sa zachrániť situáciu. To má robiť profi firma aj dostáva peniaze, ale neboli by fotečky na svojom profile. Ste na smiech ŠAŠOVIA.

  Toto už bolo aj na Rybníkovej. Lacko a Nero kde sú tie uschnuté platany ? Fotečky zo sadenia máte určite. Aj toto na FB šup šup :
  https://www.trnavskyhlas.sk/c/23854-na-rybnikovej-ulici-vyschla-uz-viac-ako-polovica-novovysadenych-platanov/

  https://mytrnava.sme.sk/c/22548430/trnava-planovala-sadit-stromy-z-holandska-za-tisice-eur-radnica-zasielku-vratila.html

 2. 2
  architekti Chybík+Krištof says:

  Parkovacie veže pre osobné autá z ľahko demontovateľnej a premiestniteľnej oceľovej konštrukcie sú oveľa flexibilnejším riešením ako parkovacie domy. Tam sú vaše peniaze zaliate do betónu.
  Ride Parking predstavil pre Ride Technic rotačný zakladač, ktorý znižuje náklady na parkovanie osobných áut.

  Jaroslav Schovánek obchodný manažér Parking Towers
  https://parkovaciveze.cz

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.