reklama

Tolstoys ukončia túru k debutovému albumu v Trnave

Mladá bratislavská kapela Tolstoys v októbri pokrstila svoj debutový album Botanika. Skupina vznikla v minulom roku a patrí k najväčším objavom slovenskej popovej scény. Svoju produkciu žánrovo označujú ako dreampop s prvkami akustickej hudby aj elektroniky.

Skupina pozostáva z piatich členov: Ela Tolstova (spev, klávesy), Frederika Camastra (husle), Matej Herceg (bicie), Pavol Rehák (klávesy) a Michal Smetana (kontrabas/basgitara).

Upútali na seba už prvými singlami Right Choice a Agapé na prelome rokov. Debutovú platňu im nedávno, 13. októbra 2017, vydalo renomované vydavateľstvo Slnko Records.

Začiatkom novembra Tolstoys vyrazili na vyše mesačné turné, počas ktorého zavítali aj do Prahy a Budapešti. Uzatvárať ho budú v Trnave v piatok 8. decembra o 20.00 v bare Zelený kríček (Štefánikova 24).

Lístky sa budú predávať na mieste, vstupné je 4 €, pre študentov 3 €.

Koncert z verejných zdrojov v rámci projektu Malý Berlín 2017 podporil hlavný partner Fond na podporu umenia. Mediálnymi partnermi sú Trnava-live.sk, Trnavský hlas a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2017 20:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.