reklama

Tolstoys ukončia túru k debutovému albumu v Trnave

Mladá bratislavská kapela Tolstoys v októbri pokrstila svoj debutový album Botanika. Skupina vznikla v minulom roku a patrí k najväčším objavom slovenskej popovej scény. Svoju produkciu žánrovo označujú ako dreampop s prvkami akustickej hudby aj elektroniky.

Skupina pozostáva z piatich členov: Ela Tolstova (spev, klávesy), Frederika Camastra (husle), Matej Herceg (bicie), Pavol Rehák (klávesy) a Michal Smetana (kontrabas/basgitara).

Upútali na seba už prvými singlami Right Choice a Agapé na prelome rokov. Debutovú platňu im nedávno, 13. októbra 2017, vydalo renomované vydavateľstvo Slnko Records.

Začiatkom novembra Tolstoys vyrazili na vyše mesačné turné, počas ktorého zavítali aj do Prahy a Budapešti. Uzatvárať ho budú v Trnave v piatok 8. decembra o 20.00 v bare Zelený kríček (Štefánikova 24).

Lístky sa budú predávať na mieste, vstupné je 4 €, pre študentov 3 €.

Koncert z verejných zdrojov v rámci projektu Malý Berlín 2017 podporil hlavný partner Fond na podporu umenia. Mediálnymi partnermi sú Trnava-live.sk, Trnavský hlas a Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2017 20:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.