reklama

Prípravu pred sezónou ukončia volejbalistky Hit Trnava na domácom turnaji

V generálke pred sezónou extraligy 2017 – 2018 sa trnavské volejbalistky predstavia na tradičnom už 12. ročníku turnaja O pohár primátora mesta Trnava v Mestskej športovej hale v Trnave vo štvrtok 14. a v piatok 15. septembra.

Volejbalové družstvo žien Hit UCM Trnava vybojovalo v sezóne 2015 – 2016 po 20. rokoch postup do extraligy. Úlohu nováčika v extralige v sezóne 2016 – 2017 zvládlo, nestratilo sa a postúpilo do play off.

V sezóne 2017 – 2018 družstvo žien povedie opäť Pavel Bernáth, asistenti budú Rastislav Filípek a Peter Václavek.

Družstvo začalo intenzívnu štvortýždňovú prípravu 14. augusta v domácich podmienkach. Počas dvoch prípravných zápasov proti VK Novému Mestu nad Váhom otestovalo i nové mladé hráčky s vyrovnanou bilanciou 1:1. Družstvo po minulej sezóne opustila smečiarka Mária Kostelanská (Vašaš Budapešť HUN), Monika Šimková (USA), liberka Stela Plančíkova (Oktan Kežmarok) a prešlo významnou obmenou.

Ilustračné foto: Hit Trnava

V dňoch 8.-9. septembra sa tím zúčastnil „Pezinského strapca“, turnaja kde sa trnavským volejbalistkám žiaľ nedarilo a po troch prehrách skončili na 4. mieste. Hlavný tréner varioval s nekompletnou zostavou a hľadal potenciál nových hráčok v družstve.

V generálke pred sezónou extraligy 2017 – 2018 sa trnavské volejbalistky predstavia na tradičnom už 12. ročníku turnaja O pohár primátora mesta Trnava v Mestskej športovej hale v Trnave vo štvrtok 14. a v piatok 15. septembra 2017.

Na turnaji sa zúčastnia extraligové družstvá – domáce Hit UCM Trnava, BVK Bratislava (Doprastav BA), VK Eperia Prešov, VTC Pezinok.

Kompletný zápasový program nájdete v priloženo plagáte.

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2017 12:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.