reklama

Prípravu pred sezónou ukončia volejbalistky Hit Trnava na domácom turnaji

V generálke pred sezónou extraligy 2017 – 2018 sa trnavské volejbalistky predstavia na tradičnom už 12. ročníku turnaja O pohár primátora mesta Trnava v Mestskej športovej hale v Trnave vo štvrtok 14. a v piatok 15. septembra.

Volejbalové družstvo žien Hit UCM Trnava vybojovalo v sezóne 2015 – 2016 po 20. rokoch postup do extraligy. Úlohu nováčika v extralige v sezóne 2016 – 2017 zvládlo, nestratilo sa a postúpilo do play off.

V sezóne 2017 – 2018 družstvo žien povedie opäť Pavel Bernáth, asistenti budú Rastislav Filípek a Peter Václavek.

Družstvo začalo intenzívnu štvortýždňovú prípravu 14. augusta v domácich podmienkach. Počas dvoch prípravných zápasov proti VK Novému Mestu nad Váhom otestovalo i nové mladé hráčky s vyrovnanou bilanciou 1:1. Družstvo po minulej sezóne opustila smečiarka Mária Kostelanská (Vašaš Budapešť HUN), Monika Šimková (USA), liberka Stela Plančíkova (Oktan Kežmarok) a prešlo významnou obmenou.

Ilustračné foto: Hit Trnava

V dňoch 8.-9. septembra sa tím zúčastnil „Pezinského strapca“, turnaja kde sa trnavským volejbalistkám žiaľ nedarilo a po troch prehrách skončili na 4. mieste. Hlavný tréner varioval s nekompletnou zostavou a hľadal potenciál nových hráčok v družstve.

V generálke pred sezónou extraligy 2017 – 2018 sa trnavské volejbalistky predstavia na tradičnom už 12. ročníku turnaja O pohár primátora mesta Trnava v Mestskej športovej hale v Trnave vo štvrtok 14. a v piatok 15. septembra 2017.

Na turnaji sa zúčastnia extraligové družstvá – domáce Hit UCM Trnava, BVK Bratislava (Doprastav BA), VK Eperia Prešov, VTC Pezinok.

Kompletný zápasový program nájdete v priloženo plagáte.

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2017 12:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.