reklama

Volejbalistky HIT UCM Trnava sa pred štartom ligy motivovali turnajovým triumfom

V sobotu 4. októbra sa v Mestskej športovej hale v Trnave uskutočnil IX. ročník turnaja o pohár primátora mesta Trnava v kategórii žien za účasti ôsmich družstiev. Podujatie zorganizovalo mesto Trnava v spolupráci s volejbalovým klubom Hit Trnava.

O pohár primátora bojovalii prvoligové družstvá Hit UCM Trnava, TAMI Bratislava, VIVUS Bratislava a VK Skalica, pre ktorých bol turnaj generálkou pred 1. kolom prvoligovej súťaže, ktorá sa začne na budúcu sobotu 11.10.2014. Pod vedením kapitánky Kristíny Šaturovej sa z celkového víťazstva tešili domáce hráčky univerzitného tímu Hit UCM Trnava (na snímke), ktoré nenašli počas celého turnaja premožiteľa.

hit-trnava
Víťazné družstvo HIT UCM Trnava

V skupine postupne zdolali IMU Bratislava (3:0), TAMI Bratislava (2:1) a Skalicu B (3:0) a vo finále zdolali VK Skalicu A 2:1 (rozhodujúci set 16:14). Víťazstvo na domácom turnaji potešilo aj nového asistenta trénera Rastislava Filípeka, ktorý viedol družstvo počas celého turnaja.

Premiéru v družstve mala aj Tinka a Martina Tomašovičová, ktoré počas minuloročnej sezóny hrávali ešte za kadetky. V boji o 3. miesto boli úspešnejšie TAMI Bratislava, ktoré zdolali VIVUS Bratislava 2:0.

Konečné poradie:

1. Hit UCM Trnava
2. Skalica A
3. TAMI Bratislava
4. VIVUS Bratislava
5.-6. Nitra, IMA Bratislava
7.-8. Trnavské prdelky, Skalica B

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2014 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.