reklama

Extraligové volejbalistky Hit UCM Trnava pred sezónou odohrajú domáci turnaj O pohár primátora. Predstavili aj hráčsky káder

Hit Trnava v spolupráci s Mestom Trnava pozýva na 15. ročník volejbalového turnaja extraligových družstiev žien v dňoch 28. a 29. augusta 2020 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Turnaj je súčasťou prípravy extraligového družstva Hit UCM Trnava na v poradí piatu sezónu v najvyššej súťaži na Slovensku – Extralige žien, zároveň je organizovaný v rámci zaradenia Mesta Trnava ako Európskeho mesta športu 2020.

V úvodnom zápase turnaja v piatok 28. augusta o 15.00 hod. sa predstavia domáce hráčky Hit UCM Trnava proti UKF Nitra.

„Na turnaj o pohár primátora Mesta Trnava majú diváci vstup voľný, ale môžu sedieť iba v každom druhom rade s prekrytými dýchacími cestami a v odstupe minimálne dvoch metrov v rámci platných epidemiologických opatrení,“ informoval Miloslav Duchoň, predseda Volejbalového oddielu Hit Trnava.


Zostava Hit UCM Trnava v sezóne 2020/2021

Hit UCM Trnava začalo prípravu v domácich podmienkach za účasti trinástich hráčok 17. augusta 2020. Celý realizačný tím aj hráčky absolvovali pred začiatkom prípravy rýchlotesty na COVID 19 s negatívnymi výsledkami.

Družstvo žien v najvyššej slovenskej súťaži v sezóne 2020-2021 poviedie už tretí rok po sebe Rastislav Filípek, ktorý spravil v zostave iba pár zmien.

Do kádra pribudla na hosťovanie Sofia Sivičeková z COP Nitra a Martina Tomčíková zo Žiliny. Už štvrtý rok pokračuje s družstvom aj Trnavská odchovankyna Adriána Límová (blokárka) a druhý rok Michaela Magulová (liberka).

„Cieľom mladého družstva, zloženého z 11 študentiek je v sezóne zopakovať piatu priečku z predchádzajúcej predčasne ukončenej sezóny,“ prezradil Miloslav Duchoň.

V príprave „Hiťáčky“ ešte absolvujú počas septembra turnaje v Prešove a v Nitre.

Extraliga žien vo volejbale sa začne v sobotu 19. septembra. V úvodnom zápase natrafí Hit UCM Trnava na VK Pirane Brusno. Ženská volejbalová extraliga 2020/2021 sa uskutoční s účasťou ôsmich družstiev.

Domáce zápasy odohrá Hit UCM v Mestskej športovej hale v Trnave, hracím dňom je sobota a 19.00 hodine.

Realizačný tím Hit UCM Trnava, ročník 2020/2021:

Hlavný tréner: Rastislav Filípek
Asistent trénera: Peter Václavek
Asistent trénera: Adrián Červený
Kondičný tréner: Radovan Erent
Štatistik: Jakub Kronome

Hráčsky káder Hit UCM Trnava 2020-2021:

1. Tatiana Grófová, nahrávačka
2. Nina Vasková (C), univerzálka
3. Sara Sedlářová, libero
4. Renáta Vojtechová, blokárka
5. Adriána Límová, blokárka
6. Vanesa Sukovská, blokárka
7. Sara Ondrejková, smečiarka
8. Zuzana Konárová, smečiarka
9. Ivana Povrazníková, univerzálka
10. Sofia Sivičeková, nahrávačka
11. Martina Tomčíková, smečiarka
12. Lucia Behúnová, smečiarka
13. Michaela Magulová, libero

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2020 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.