reklama

Extraligové volejbalistky Hit UCM čaká šiesta extraligová sezóna. Prípravou bude aj domáci turnaj O pohár primátora Mesta Trnava

Extraligový tím Hit UCM Trnava pokračuje vo volejbalovej extralige žien už šiesty rok v rade. V sezóne 2021 – 2022 bude mať hlavný tréner Rastislav Filípek k dispozícii skúsené hráčky, ale aj mladé talenty, ktoré prišli do Trnavy študovať na Strednú športovú školu J. Herdu v Trnave alebo na Univerzitu Sv. Cyrila a Metoda v Trnave.

V rámci prípravy, ktorú absolvujú trnavské hráčky tradične v domácich podmienkach, sa zúčastnia aj niekoľko prípravných turnajov. Prvým z nich bude 16. ročník O pohár primátora Mesta Trnava 2. a 3. septembra 2021.

Do Trnay pricestujú tímy VK Prešov, VK Nové Mesto nad Váhom a UKF Nitra.

FOTO: Hit UCM / Norika Szombatová 4F

„Vstup na turnaj je pre divákov voľný, zároveň budeme zabezpečovať aj online vysielanie na interenete,“ uviedol predseda volejbalového oddielu Hit UCM Trnava Miloslav Duchoň.

Počas ďalšieho víkendu vycestujú Trnavčanky na turnaj do Prešova a v druhej polovici septembra do Nitry.

Nový ročník extraligy žien vo volejbale sa začne v sobotu 25. septembra 2021. Hneď v prvom kole sa trnavský tím predstaví proti úradujúcemu majstrovi SR – Slávii EU Bratislava.

„Domáce zápasy budú prebiehať v Mestskej športovej hale v Trnave vždy v sobotu o 19.00 hod. a vysielané budú aj online na webe Slovenskej volejbalovej federácie,“ poznamenal M. Duchoň.

Hráčsky káder Hit UCM Trnava prešiel pred sezónou 2021/2022 výraznými zmenami.

Odišli Konárová a Vojtechová (UKF Nitra), Vasková (zahraničie) a Behúnová (ukončila kariéru). Novými členkami družstva sú Stieranková, Pagáčová, Sadloňová, Červeňáková a Turiaková (juniorka Hit Trnava).

Hráčsky káder Hit UCM Trnava 2021/2022

1. Tatiana Grófová (C), nahrávačka
2. Ivana Povrazníková, univerzálka
3. Lesia Slezáková, libero
4. Simona Stieranková, blokárka
5. Adriána Límová, blokárka
6. Vanesa Sukovská, blokárka
7. Alžbeta Pagáčová, smečiarka
8. Karin Sadloňová, smečiarka
9. Erika Turiaková, univerzálka
10. Sofia Sivičeková, nahrávačka
11. Martina Tomčíková, smečiarka
12. Simona Červeňáková, smečiarka
13. Michaela Magulová, libero

Realizačný tím
Hlavný tréner: Rastislav Filípek
Asistent trénera: Peter Václavek
Asistent trénera: Adrián Červený
Kondičný tréner: Radovan Erent

Ulož ako PDF
Napísal 1. septembra 2021 8:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.