reklama

Ako funguje hudobný biznis na Slovensku? Odpovede dá prednáška Myslíte to s hudbou vážne?

Pod týmto názvom sa v stredu 27. mája uskutoční v dočasnom kultúrnom priestore Berliner v rámci vzdelávacieho programu Publikum Pro prednáška pre hudobníkov a kapely o tom, ako na Slovensku funguje hudobný biznis.

Hosťami večera budú zakladatelia najdôležitejšieho slovenského hudobného vydavateľstva Slnko Records.

Dano Salontay a Shina tvoria skupinu Longital, ktorá venuje všetok svoj čas hudbe, už 15 rokov.

Nahrali desať albumov, precestovali svet a založili renomované vydavateľstvo Slnko Records. Budú hovoriť o rozhodovaní sa pre život s hudbou, o nahrávaní, manažovaní samých seba aj vydavateľstva.

A, hlavne, tešia sa na Vaše otázky. Dano, pôvodom z Trnavy, ich uvíta aj v trnavskom nárečí ;)

Podujatie nájdete aj na facebooku (link tu).

Za mediálnu podporu ďakujú organizátori mestu Trnava, spravodajskému portálu trnava-live.sk a Rádiu_FM. Program Publikum Pro je realizovaný s finančnou podporou Nadácie Eset.

slnko-records-plagat

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2015 13:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Ako funguje hudobný biznis na Slovensku? Odpovede dá prednáška Myslíte to s hudbou vážne?”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.