reklama

Prednáška v Berlineri na tému Občianske združenie vs. neziskovka

Prednáška z práva o občianskych združeniach a neziskových organizáciách s advokátkou JUDr. Paulínou Ondrášikovou je súčasťou vzdelávacieho programu Publikum Pro, ktorý realizuje organizácia Publikum.sk s finančnou podporou Nadácie Eset.

Uskutoční sa v utorok 23. júna od 18:00 v dočasnom kultúrnom priestore Berliner.

Prednáška je určená najmä pre tých, ktorí uvažujú o založení občianskeho združenia alebo neziskovky. Problematika bude vysvetlená jednoduchou a prístupnou formou.

Dozviete sa, aké sú rozdiely medzi oboma právnymi formami, aké povinnosti a možnosti prinášajú. Samozrejme, vítaní sú aj tí, čo už takéto organizácie majú a chceli by si niektoré veci ujasniť, či overiť.

Môžete nám navyše aj vopred posielať otázky a to priamo do eventu:
www.facebook.com/events/804540716320355

poster-pravo

JUDr. Paulína Ondrášiková v súčasnosti pôsobí v Bratislave a v Považskej Bystrici. Venuje sa prevažne občianskemu právu, pracovnoprávnej agende, ale i obchodnému, správnemu a rodinnému právu či ochrane spotrebiteľa. Pracuje aj s viacerými neziskovými organizáciami.

Za mediálnu podporu ďakujeme mestu Trnava a spravodajskému portálu Trnava-live.sk.

Dočasný kultúrny priestor Berliner sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať pokým sa neotvorí kultúrne centrum Malý Berlín.

Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2015 17:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.