reklama

Prinášame list spoločnosti City Arena poslancom a stanovisko primátora Trnavy Petra Bročku (kompletné znenie)

V pondelok 4. decembra 2017 poslala spoločnosť City Arena poslancom Mestského zastupiteľstva mesta Trnava list, v ktorom informuje o nedávnych krokoch vedenia trnavskej radnice. Mesto Trnava podalo 10. novembra 2017 na Okresnom súde v Trnave žalobu o určenie vlastníckeho práva k nehnuteľnostiam prevedeným kúpnou zmluvou a zároveň podalo mesto Trnava aj dve sťažnosti Európskej komisii z dôvodu vyjadrenia o možnosti neoprávneného poskytnutia štátnej pomoci v súvislosti s realizáciou projektu City Arena.


City Arena v Trnave

Ilustračné foto

Tejto téme sa venovali v utorok 12. decembra aj poslanci mestského zastupiteľstva v závere poslednej tohtoročnej schôdze.

Prebehla aj pomerne živá, takmer dvojhodinová diskusia. Na úvod prečítal svoje stanovisko k listu zástupcov City Areny primátor Peter Bročka.

V plnom znení vám prinášame list poslancom, aj stanovisko primátora mesta Trnava.

LIST POSLANCOM MZ

STANOVISKO PRIMÁTORA MESTA TRNAVA PETRA BROČKU (12. decembra 2017):

Ulož ako PDF
Napísal 13. decembra 2017 21:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prinášame list spoločnosti City Arena poslancom a stanovisko primátora Trnavy Petra Bročku (kompletné znenie)”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.