reklama

Silvester vo Forhause bude v znamení výbornej zábavy aj skvelého jedla

Jedna z najobľúbenejších trnavských reštaurácií Forhaus na Kapitulskej ulici pozýva premiérovo na oslavu príchodu nového roka.

Silvester 2017 vo Forhause bude v znamení výbornej zábavy aj skvelého jedla.

Reštaurácia sa zaslúžene teší veľkej obľube, a to nielen u Trnavčanov. Originálne a vkusne zreštaurované priestory historického domu v srdci starého mesta dýchajú jedinečnou atmosférou.

V spojení s kvalitným jedálnym lístkom a stabilne profesionálnym prístupom celého tímu k svojim zákazníkom patrí Forhaus medzi to najlepšie, čo Trnava v oblasti gastronómie ponúka.

Ilustračné foto

Silvester 2017 bude prvou oslavou príchodu nového roka od otvorenia reštaurácie.

Hlavným hosťom večera bude výborná Trnavská cimbálofka, ktorú doplní DJ. Vo Forhause v rámci príprav silvestrovskej noci stavili okrem zábavy aj na dobré jedlo.

Formou bufetových stolov budú k dispozícii osvedčené dobroty ako je pečené prasiatko, hovädzie líčka či krémové rizotá. Chýbať nebude ani výborná polnočná kapustnica a rezne.

O spestrenie večera sa postará zábavné fotenie s rekvizitami od profesionálov z FunFace fotobox.

V cene vstupenky v hodnote 65 eur je welcome drink a novoročný prípitok.

Informácie nájdete aj v udalosti na Facebooku (link tu), v prípade záujmu kontaktuje reštauráciu cez e-mail forhaus@forhaus.sk alebo telefonicky na 0908 488 223.

(PR článok)


Plagát

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2017 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.