reklama

Silvester vo Forhause bude v znamení výbornej zábavy aj skvelého jedla

Jedna z najobľúbenejších trnavských reštaurácií Forhaus na Kapitulskej ulici pozýva premiérovo na oslavu príchodu nového roka.

Silvester 2017 vo Forhause bude v znamení výbornej zábavy aj skvelého jedla.

Reštaurácia sa zaslúžene teší veľkej obľube, a to nielen u Trnavčanov. Originálne a vkusne zreštaurované priestory historického domu v srdci starého mesta dýchajú jedinečnou atmosférou.

V spojení s kvalitným jedálnym lístkom a stabilne profesionálnym prístupom celého tímu k svojim zákazníkom patrí Forhaus medzi to najlepšie, čo Trnava v oblasti gastronómie ponúka.

Ilustračné foto

Silvester 2017 bude prvou oslavou príchodu nového roka od otvorenia reštaurácie.

Hlavným hosťom večera bude výborná Trnavská cimbálofka, ktorú doplní DJ. Vo Forhause v rámci príprav silvestrovskej noci stavili okrem zábavy aj na dobré jedlo.

Formou bufetových stolov budú k dispozícii osvedčené dobroty ako je pečené prasiatko, hovädzie líčka či krémové rizotá. Chýbať nebude ani výborná polnočná kapustnica a rezne.

O spestrenie večera sa postará zábavné fotenie s rekvizitami od profesionálov z FunFace fotobox.

V cene vstupenky v hodnote 65 eur je welcome drink a novoročný prípitok.

Informácie nájdete aj v udalosti na Facebooku (link tu), v prípade záujmu kontaktuje reštauráciu cez e-mail forhaus@forhaus.sk alebo telefonicky na 0908 488 223.

(PR článok)


Plagát

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2017 9:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.