reklama

Privítajte jar v Trnave v spoločnosti kvalitných značiek a výbornej zábavy na Galeria fashion show!

Obchodné centrum Galéria v Trnave pozýva malých aj veľkých v nedeľu 10. apríla na Galeria Fashion Show. Bohatý program odštartuje o 15. hodine, o skvelú zábavu pre deti aj dospelých bude postarané až do 19. hodiny.

OC Galéria pripravila animácie a súťaže pre deti vo forme maľovania kraslíc, pletenia korbáčov, v rámci blížiaceho sa hokejového šialenstva MS 2011 dostanú návštevníci OC Galéria možnosť vyskúšať si slalom s hokejkami a strieľanie veľkonočnými vajíčkami.
Navyše – súťažiaci môžu vyhrať skvelé ceny a zároveň získať inšpiráciu prostredníctvom aktuálnych módnych trendov.

Súčasťou programu Galéria Fashion Show bude aj módna prehliadka značiek Funky Fish, Humanic, New Yorker, Moycha a Gate, vystúpenie hip-hopovej  tanečnej skupiny a koncert Mira Jaroša spojený s autogramiádou.
To všetko na vás čaká v nedeľu 10. apríla od 15. hodiny v priestoroch Obchodného centra Galéria v Trnave.

Organizátori podujatia vytvoria v priestoroch OC dve stanovištia, súťažami a aktivitami budú sprevádzať profesionálni animátori so skúsenosťami v práci s deťmi.

Dospelí návštevníci OC Galéria si vychutnajú atraktívnu módnu prehliadku osvedčených módnych značiek a zoznámia sa s najnovšími módnymi trendami jarnej sezóny 2011.
Náladu všetkým prítomným zlepší spevák Miro Jaroš so skupinou. Programom bude sprevádzať moderátor Martin Kontúr.

Rozjarte svoj šatník s OC Galéria a privítajte jar v spoločnosti kvalitných značiek a výbornej zábavy na Galéria Fashion Show v nedeľu 10. apríla!

(reklamný článok)


Ulož ako PDF
Napísal 31. marca 2011 8:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.