reklama

ONE Fashion Outlet vo Voderadoch otvoria už v stredu

Menej ako týždeň pred otvorením ONE Fashion Outlet Voderady odhalili zástupcovia outletového centra konkrétnejšie plány spojené so slávnostným otvorením.

ONE Fashion Outlet Voderady otvoria 30. októbra. Prevádzky budú k dispozícii návštevníkom sedem dní v týždni od 10. do 21. hodiny.

one-fashion

Už len päť dní nás delí od slávnostnej chvíle, ktorou bude otvorenie prvého slovenského outletového centra. Dolaďujeme posledné detaily, jednotliví nájomcovia usilovne pripravujú svoje priestory. Ideme podľa plánu a môžem prehlásiť, že sme pripravení otvoriť. Pre návštevníkov máme od 15. hodiny pripravený bohatý sprievodný program – vystúpenia Márie Čírovej, Roba Opatovského, tanečnú show v podaní tanečníkov Jara Bekra, módnu poradňu, vystúpenie The Pastels, ktoré prináša adidas, atraktívne súťaže a ďalšie prekvapenia. Pri tejto príležitosti by som rád predstavil našu ‘krstnú mamu’ – Daru Rolins, ktorá outletové centrum slávnostne otvorí. Najväčším lákadlom však budú bezpochyby svetové značky, ktoré ponúknu značkové oblečenie a tovar za zvýhodnené ceny. Môžem prezradiť, že pri príležitosti otvorenia sú pripravené rôzne mimoriadne výhodné predajné akcie v podaní jednotlivých značiek,“ informuje Vladimír Kozár, Project Director ONE Fashion Outlet Voderady.

Návštevníci outletového centra môžu využiť až 1300 bezplatných parkovacích miest alebo pravidelné autobusové spojenie z Trnavy, ktoré zabezpečí ONE Fashion Outlet Voderady v spolupráci so spoločnosťou SAD Trnava.

Z autobusovej zástavky pri železničnej stanici v Trnave a s piatimi medzizastávkami sa dostanú priamo do ONE Fashion Outlet Voderady za približne 20 minút.

Ulož ako PDF
Napísal 25. októbra 2013 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

18 komentárov pre “ONE Fashion Outlet vo Voderadoch otvoria už v stredu”

 1. 1
  peace says:

  Obávam sa, že verejné priestory v outlete budú krajšie ako pešia zóna mesta trnava.

  • 1.1
   J.R. says:

   Porovnávaš dve diametrálne rozlišné projekty, kde je vhodná vždy iná dlažba, iný prìstup z hľadiska architektonického. ……

 2. 2
  saskia says:

  hlavne budú živšie.
  stred mesta sa podarilo úplne umŕtviť.

 3. 3
  martin says:

  Hlavne , že sa tu už konečne niečo robí.V TT bolo totiž toľko investičných plánov a len málo sa realizovalo, vraj kvoli kríze, ale to je vecou developerov. Ako rodený trnavčan sa teším z každej zmeny v meste, dokonca aj z tej lacnej pešej zóny.

 4. 4
  Izidor Ataman says:

  No hlavne, že sa tam všetci pekne odvezú. Len voderadčania nemajú zabezpečenú dopravu z Voderád do Outletu a späť. Ten km navyše by asi niekoho zruinoval. Super vybavené! Zasa voderadský starosta okašľal vlastných ľudí. Každý sa nevozí na autách ako on a jeho rodinka z jeho bohatým vozovým parkom. Alebo tam mieni voziť ľudí na tej dodávke, čo si obec už roky mesačne prenajíma za 400 Eur od firmy RANGE, ktorá patrí jeho žene?

 5. 5
  Izidor Ataman says:

  29.10. otvárajú pre VIP. Ako pozornosť podniku pozvaní dostanú možnosť nákupu za smiešne sumičky. Od 30.10. si všetci ostatní nakúpia už iba za akože uvádzacie ceny.

  • 5.1
   Helen says:

   myslim si,ze ak si bol aspon raz nakupovat vo voderadoch tak si si vsimol nizsie ceny ako v klasickych obchodoch …tie ceny su omnoho lepsie a to mi staci :)

   • 5.1.1
    Izidor Ataman says:

    Nevšimol. To preto je tam 5 dní v týždni totálne prázdne parkovisko, okrem tých 40-50 zamestnaneckých áut? :))) Zopár áut sa tam otočí leda v nedeľu. To sú však iba zvedavci, ktorí prídu nakuknúť a padla. Zbytočná betónová opacha uprostred úrodného poľa – Úlet!

 6. 6
  Marta says:

  Sa mi páči akú prezývku tomu dali hneď začerstva voderadčania – “Voderadský Úlet” :). Dávam im za pravdu. Stavať na území bývalej obilnice Uhorska fabriky a obchody, keď kúsok odtiaľ, z druhej, opačnej strany Trnavy, je hnedá hlušina a kameň, je naozaj poriadne uletené…Nechávame si zastavať najúrodnejšie polia Slovenska, a na tie neúrodnejšie sa môžeme ísť v budúcnosti korčuľovať ;-)

 7. 7
  Puchot says:

  …everybody Vodzerady…

 8. 8
  džordžo says:

  je to tam super!!!

 9. 9
  Palo says:

  Dnes som navštívil outlet a odporúčam.Každý si tam nájde niečo svoje.

 10. 10
  Helen says:

  Príjemne strávený deň v novom outlete…krásne obchodné priestory a k tomu veľký sortiment tovaru…:)

 11. 11
  Pixel says:

  Potešilo ma že na Slovensku spravili outlet :) Dá sa tam pekne nakúpiť za rozumné ceny a prostredie je tiež krásne.. :)

  • 11.1
   Izidor Ataman says:

   Vidím, že tie kladné ohlasy sú napísané ako by ich jedna mater mala :D Alebo, že by sa mi to len zdalo? xD

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.