reklama

Outlet pri Voderadoch odovzdáva obchodné jednotky, otvoria 30. októbra

Zástupcovia prvého slovenského outletového centra ONE Fashion Outlet Voderady už odovzdávajú obchodné jednotky nájomcom. Začína sa tak finálna fáza, kedy nájomcovia pripravujú svoje prevádzky pre návštevníkov ouletového centra. ONE Fashion Outlet Voderady otvorí svoje brány už 30. októbra 2013 a sľubuje ponuku značkového oblečenia a tovaru za výhodné ceny.

Prvé slovenské outletové centrum ONE Fashion Outlet Voderady odštartovalo v septembri proces odovzdávania obchodných jednotiek nájomcom.

Postúpili sme do fázy, kedy celé outletové centrum začína ožívať a obchodné jednotky pomaly nadobúdajú svoju jedinečnú tvár v podaní jednotlivých značiek. Obchodné priestory si už minulý týždeň prevzali prví nájomcovia, medzi inými aj zástupcovia značiek Adidas, Lee Cooper, Envy, Marc Picard, Luxury Mall či Berndorf Sandrik. Projekt beží v súlade s časovým harmonogramom a tešíme sa na prvých návštevníkov, ktorých slávnostne privítame už 30. októbra,“ hovorí Katarína Kuklovská, Center Manager ONE Fashion Outlet Voderady.

OFO_Voderady_01
Základný kameň projektu položili v novembri 2012

Stavebný ruch v outletovom centre neutícha ani v týchto dňoch.

Ukončili sme stavebné práce na fasáde, opláštení a kompletizujú sa spoločné priestory centra. Obchodné jednotky sú pripravené na odovzdanie nájomcom. Spevnené plochy sú na 80 percent ukončené a v týchto dňoch pokladáme posledné vrstvy asfaltových plôch na prístupových komunikáciách. 70 percent prác na sadových úpravách máme úspešne za sebou a v centre oddychovej zóny sme dali do prevádzky jazero vrátane kvitnúcich lekien,“ informuje Vladimír Kozár, Project Director ONE Fashion Outlet Voderady.

ONE Fashion Outlet Voderady ponúkne značkové oblečenie a tovar za výhodné ceny už od 30. októbra 2013 a vytvorí celkovo až 300 pracovných príležitostí.

OFO_Voderady_03
One Fashion Outlet je situovaný v priestore medzi fabrikou Samsung a obcou Voderady v lokalite Jozefov Dvor

Obsadenosť dosahuje podľa zástupcov projektu momentálne viac ako 75% a v rokovaní je ďalších približne 20 percent nájomnej plochy.

K zazmluvneným patria značky ako Adidas, Nike, Puma, Trussardi, GANT, Envy, Levi´s, Tom Tailor, LuxuryMall, Mustang, Lee Cooper, Aftershock London, Marina Militare – Aviazione Navale, Ecco či spoločnosť Dajar.

Ulož ako PDF
Napísal 12. septembra 2013 10:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.