reklama

ONE Fashion Outlet pri Voderadoch otvorí svoje brány 30. októbra 2013

Najväčšie slovenské outletové centrum ONE Fashion Outlet už pozná presný termín otvorenia. Značkové oblečenie a tovar za výhodné ceny si návštevníci outletu pri Voderadoch budú môcť vyskúšať už 30. októbra 2013.

Do nájomného mixu pribudli ďalšie prestížne značky ako Ecco, Marina Militare – Aviazione Navale, Gear či Dajar. Projektový manažment ONE Fashion Outlet doplnia dvaja partneri, spoločnosti ISS Facility Services a European Retail Consulting.

Výstavba projektu lokalizovaného len dva kilometre od diaľnice D1 pri obci Voderady, približne 9 km od Trnavy, pokračuje rýchlym tempom a črtajú sa už aj finálne kontúry tohto moderného centra.

Základný kameň outletového centra položili v novembri 2012.

one-fashion
Aktuálna fotografia z výstavby centra

Sme hrdí na to, že od položenia základného kameňa prebieha výstavba v súlade s časovým harmonogramom a sme dôveryhodným partnerom pre všetkých účastníkov projektu. Dnes sme záväzne ohlásili ‚Deň D‘, čo našu kompetenciu iba potvrdzuje. Na stavbe pracuje denne 130 až 150  ľudí, ukončené sú rozvody verejného osvetlenia a plocha parkoviska je pripravená na cementovú stabilizáciu. Ukončili sme opláštenie sendvičovými panelmi zo severnej strany. V obchodných jednotkách realizujeme elektrické rozvody a vzduchotechniku, prípojky vody a kanalizácie sú už hotové,“ hovorí Vladimír Kozár, project director ONE Fashion Outlet.

V prvej polovici júla dosahuje obsadenosť ONE Fashion Outlet viac ako 60 percent a v rokovaní je ďalších 20 percent nájomnej plochy.

Môžeme sa popýšiť ďalšími prestížnymi značkami, ktoré potvrdili záujem prezentovať sa v našom areáli a skvele dopĺňajú nájomný mix. Do portfólia pribudli štýlové značky oblečenia Marina Militare – Aviazione Navale a Gear, svetový líder v oblasti komfortnej obuvi – značka Ecco či spoločnosť Dajar, ktorá ponúka širokú škálu výrobkov pre dom a záhradu,“ dopĺňa Vladimír Kozár.

outlet-voderady
Vizualizácia projektu

K zazmluvneným patria značky ako adidas, Nike, Puma, Benetton, Trussardi, GANT, Envy, Levi´s, Tom Tailor, LuxuryMall, Mustang, Lee Cooper či Aftershock London.

S rýchlym napredovaním výstavby súvisí aj vstup ďalších partnerov do projektu. V tejto etape prichádza čas pre tenant koordinátora projektu, spoločnosť European Retail Consulting (ERC). Tá má na starosti podporu pre jednotlivé značky – od vybavenia povolení až po finálny fit-out prevádzok.

Je pre nás cťou podieľať sa na takomto jedinečnom projekte. ONE Fashion Outlet má všetky predpoklady byť silným regionálnym hráčom v outletovom biznise. Som presvedčený, že projekt bude úspešný,“ povedal Roberto Nannavecchia, managing director spoločnosti European Retail Consulting. Každodennú bezproblémovú prevádzku areálu ONE Fashion Outlet zabezpečí prestížny partner, spoločnosť ISS Facility Services, líder na trhu v oblasti Facility Services.

ONE Fashion Outlet je prvé outletové nákupné centrum na Slovensku. V prvej fáze by malo vyrásť približne 15-tisíc m2 predajnej plochy s vyše 70 obchodmi. ONE Fashion Outlet pri Voderadoch bude miesto, kde značkové módne a športové obchody ponúknu bežné i výpredajové tovary za výrazne znížené ceny. Bude to však aj miesto zábavy a oddychu pre celé rodiny.

Za realizáciu ONE Fashion Outlet zodpovedá spoločnosť Realiz, ktorá vznikla v roku 2005 a podieľala sa na početných developerských projektoch na Slovensku.

MAPA:

Zväčšiť mapu

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2013 15:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.