reklama

One Fashion Outlet pri Voderadoch podpísal ďalšie zmluvy

Do prvého slovenského outletového centra ONE Fashion Outlet vo Voderadoch mieria ďalšie z najvýznamnejších športových značiek – Alpine Pro a Puma. Svoju predajňu vo Voderadoch otvorí aj módna značka Marina Rinaldi a návštevníci outletu sa môžu tešiť aj na svetoznáme cukrovinky Jelly Belly. Uvedené predajne spolu obsadia viac ako 800 m2 plochy v prvom slovenskom outlete.

„Sme radi, že postupujeme podľa plánu a zapĺňame náš outlet značkami, ktoré sú pre slovenských zákazníkov atraktívne. Už teraz je isté, že návštevníci nájdu vo ONE Fashion Outlet predajne značiek, ktoré sú najčastejšie zastúpené v európskych outletových centrách. Najsilnejšou značkou v Európe je Nike so 79 predajňami, nasleduje Levi´s so 67 predajňami, Puma s 58 predajňami a 50 predajní má značka Adidas. Všetky tieto značky už uzavreli zmluvy s ONE Fashion Outlet a tento fakt poukazuje na to, že projekt vo Voderadoch spĺňa najvyššie štandardy vyžadované najúspešnejšími outletovými značkami,“ hovorí Vladimír Kozár, projektový manažér ONE Fashion Outlet.

One Fashion Outlet plánujú otvoriť na jeseň 2012

Značka Puma predstavuje mix športového a lifestylového oblečenia a patrí medzi najobľúbenejšie značky na svete. Svoje predajne má vo všetkých veľkých outletových centrách v Európe, ako aj v USA. Ponúka kompletný sortiment pre šport a voľný čas.
„Spoločnosť Puma sa teší, že môže byť súčasťou projektu ONE Fashion Outlet, je to pre nás vynikajúca príležitosť ako odštartovať outletový biznis na novom trhu,“ povedala Nicky Davis, riaditeľka európskych outletových centier spoločnosti Puma.

Alpine Pro je česká značka orientujúca sa na lyžiarske, outdoorové a voľnočasové oblečenie. Momentálne pôsobí na viacerých, nielen európskych trhoch. Je tiež partnerom slovenskej olympijskej výpravy, ktorú bude na najbližších hrách v Londýne obliekať do svojej kolekcie.
„Naša sieť predajní sa neustále rozrastá, v Českej republike sme najväčšou sieťou v oblasti outdoorových aktivít. Na Slovensku už máme sieť 27 špecializovaných predajní. A keďže aj naďalej hľadáme zaujímavé možnosti ako rozšíriť naše pôsobenie, ONE Fashion Outlet nás naozaj zaujal. Poloha aj samotný projekt spĺňa všetko, čo očakávame od moderného nákupného centra,“ povedal Miroslav Jankovič, konateľ Alpine Pro Stores s.r.o.

Marina Rinaldi je prestížny taliansky módny dom patriaci do skupiny Max Mara Fashion Group, zameriava sa na ženskú módu a doplnky vo väčších konfekčných veľkostiach. Jelly Belly je svetoznáma spoločnosť predávajúca želé sladkosti.

„Zástupcovia týchto značiek, ako aj ďalších, s ktorými v súčasnosti rokujeme, indikujú svoju prítomnosť len v jednom outletovom centre na Slovensku. Keďže postupne podpisujú zmluvy s nami, pokladáme to za jasný signál, že sa sústreďujú len na ONE Fashion Outlet,“ uviedol Vladimír Kozár.

One Fashion Outlet sa nachádza sa pri diaľnici D1 vo Voderadoch pri Trnave. V prvej fáze projektu dosiahne rozloha predajnej plochy 15.000 m² a jej otvorenie je naplánované na jeseň 2012. Projekt v hodnote 75 miliónov EUR je iniciatívou spoločnosti Realiz, ktorá spolupracuje s outletovými odborníkmi Rioja Developments. Autorom architektonického riešenia je renomovaný architekt Holder Mathias.

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2011 10:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “One Fashion Outlet pri Voderadoch podpísal ďalšie zmluvy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.