reklama

Projekt ONE Fashion Outlet pri Voderadoch nezastavili. Pokračuje podľa pôvodných zámerov

V ostatných dňoch začali na verejnosť prenikať informácie o zastavení, či dokonca o zrušení projektu ONE Fashion Outlet neďaleko obce Voderady pri Trnave.

Obrátili sme sa preto projektového manažéra ONE Fashion Outlet Vladimíra Kozára so žiadosťou o poskytnutie aktuálnych informácií.

„Výstavba ONE Fashion Outlet začne v najbližších mesiacoch, čo zodpovedá našim pôvodným zámerom a plánom. V súčasnosti už máme obsadených viac ako 30% plochy a uzavreli sme výberové konanie na dodávateľa stavby. Výstavbe už teda nič nestojí v ceste,“ uviedol pre trnava-live.sk v oficiálnom stanovisku V. Kozár.

ONE Fashion Outlet je prvé outletové nákupné centrum na Slovensku. V prvej fáze by malo vyrásť približne 15-tisíc m² predajnej plochy približne 70 obchodmi. One Fashion Outlet pri Voderadoch bude miesto, kde značkové módne a športové obchody ponúknu bežné i výpredajové tovary za výrazne znížené ceny. Bude to však aj miesto zábavy a oddychu pre celé rodiny. Za realizáciu ONE Fashion Outlet zodpovedá spoločnosť Realiz, ktorá vznikla v roku 2005 a podieľala sa na početných developerských projektoch na Slovensku.

Nákupné centrum ONE Fashion Outlet pri Voderadoch počíta ročne s 1,5 až 2 miliónmi potenciálnych návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj z Maďarska, Rakúska a Českej republiky. Celková investícia do tohto projektu dosiahne 65 mil. eur a prinesie viac ako 350 nových pracovných miest. Základnou filozofiou outletu je priniesť zákazníkom produkty svetoznámych značiek so zľavou vo výške od 30 do 70%.

Areál situovaný pri diaľnici D-1 je naplánovaný tak, aby umožnil príjemný celodenný pobyt celých rodín. Investor sľubuje množstvo zelene, vodných plôch, k dispozícii majú byť detské atrakcie. „ONE Fashion Outlet je pripravený uspokojiť všetky potreby návštevníkov 12 hodín denne 7 dní v týždni,“ zdôrazňuje projektový manažér Vladimír Kozár a pripomína, že v súčasnosti sú už podpísané zmluvy s viacerými svetoznámymi značkami ako sú Gant, Adidas, Tom Tailor, Benetton, Envy, Schiesser & Esprit či Lindt.

„Príchodom ďalších svetoznámych značiek sa potvrdzuje, že náš projekt je pre ne dostatočne atraktívny. Vítame skutočnosť, že sa rozhodli otvoriť svoje predajne vo ONE Fashion Outlet. Je zrejmé, že rozhodnutie týchto spoločností pozitívne ovplyvňuje rokovania so zástupcami ďalších značiek, ktoré sa blížia k úspešnému záveru,“ dodáva Kozár.

Vizualizácie: ONE Fashion Outlet

Prvá fáza výstavby ONE Fashion Outlet s 15 000 m² predajnej plochy bude dokončená už na jar budúceho roka.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júna 2011 15:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Projekt ONE Fashion Outlet pri Voderadoch nezastavili. Pokračuje podľa pôvodných zámerov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.