reklama

ONE Fashion Outlet pri Voderadoch získava prvú outletovú predajňu Nike na Slovensku

ONE Fashion Outlet, prvé slovenské outletové centrum vo Voderadoch, podpísalo zmluvu so značkou športového oblečenia Nike, ako aj s kultovou džínsovou značkou Levi’s a výrobcom luxusných čokolád Lindt. Pôjde o prvú outletovú predajňu Nike na Slovensku, čo predstavuje zlomový moment v maloobchodnej stratégii spoločnosti v regióne strednej a východnej Európy.

Nike obsadí obchodný priestor s rozlohou 848 m², vďaka čomu sa stane jednou z najväčších predajní vo ONE Fashion Outlet. Štýlová predajňa Levi’s bude mať 200 m² a značke Lindt bude patriť predajná plocha s rozlohou 140 m². Tieto značky majú prispieť k ponuke luxusného a štýlového tovaru outletového centra. Všetky tri predajne otvoria už v prvej fáze tohto 75-miliónového projektu v roku 2012 a developer predpokladá, že sa stanú veľkým lákadlom pre slovenských zákazníkov oceňujúcich značkový tovar.

Vizualizácia: One Fashion Outlet

George Van Vugt, riaditeľ pre oblasť nehnuteľností spoločnosti Nike, povedal: „V Nike sa tešíme, že otvárame našu prvú outletovú predajňu na Slovensku. ONE Fashion Outlet je najsilnejším outletovým projektom na Slovensku vďaka pestrosti značiek a vysokej kvalite architektonického riešenia. Nike má na slovenskom trhu silnú podporu priaznivcov akceptujúcich plnú cenu, čo je ideálny moment pre rozšírenie ponuky aj o outletovú predajňu.

Tieto najnovšie správy o podpise dohody s outletom prichádzajú po tom, ako spoločnosti Rohleder Lumby a SJ International, ktoré spolupracujú s ONE Fashion Outlet, oznámili minulý mesiac šesť renomovaných značiek – adidas, GANT, Benetton, Tom Tailor, Envy a Esprit and Schiesser Underwear a nového Business Development manažéra Grahama Coxheada.

Giles Membrey, generálny riaditeľ Rioja Developments o ONE Fashion Outlet, hovorí: „Príchod Nike ako kotevnej značky nám potvrdzuje, že ONE Fashion Outlet má postavenie dominantného outletového centra v krajine. So siedmimi kľúčovými značkami na palube očakávame, že v nasledujúcich mesiacoch sa pridajú aj mnohé ďalšie. Podpis zmluvy je dôkazom, že s projektom rýchlo napredujeme. Ďalšie informácie zverejníme čoskoro.“

Spádová oblasť centra zahŕňa Slovensko, Českú republiku, Rakúsko a Maďarsko. Po otvorení bude ONE Fashion Outlet prístupný 4,8 miliónu ľudí v okruhu 90 minút jazdy autom.

ONE Fashion Outlet sa nachádza pri diaľnici D1 vo Voderadoch pri Trnave. V prvej fáze projektu dosiahne rozloha predajnej plochy 15.000 m² a jej otvorenie je naplánované na rok 2012. Projekt v hodnote 75 miliónov EUR je iniciatívou spoločnosti Realiz, ktorá spolupracuje s outletovými odborníkmi Rioja Developments. Autorom architektonického riešenia je renomovaný architekt Holder Mathias.

O prenájmy sa starajú Rohleder Lumby a SJ International. Freeport je jedným z popredných prevádzkovateľov outletových centier v Európe s 15-ročnými skúsenosťami na tomto trhu. Freeport má portfólio centier v celej Európe, vrátane Freeport Alcochete v Portugalsku, najväčšieho outletového centra v Európe, a tiež Outlet Freeport Hate na česko-rakúskej hranici.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júla 2011 15:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.