reklama

ONE Fashion Outlet podpísal zmluvy s viacerými svetoznámymi módnymi značkami

ONE Fashion outlet, ktorý bude na jar budúceho roka otvorený vo Voderadoch, už podpísal zmluvy s niekoľkými významnými značkami. Milovníci módy a športu sa už teraz môžu určite tešiť na kolekcie Adidas, GANT či Tom Tailor.

Podľa Vladimíra Kozára, projektového manažéra najväčšieho outletového centra na Slovensku, podpísanie zmlúv s prestížnymi značkami znamená ďalší významný krok v jeho realizácii. Spolupráca s týmito značkami potvrdzuje kvalitu projektu, ktorý spĺňa všetky dôležité atribúty pre úspech outletu – dobrá lokalita, bezproblémový prístup, príjemné prostredie pre nakupujúcich. „Teší nás, že hneď pri štarte projektu sa môžeme pochváliť takýmito svetoznámymi značkami. Je to dôkazom, že ONE Fashion Outlet spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov,“ dopĺňa Vladimír Kozár. Podľa jeho slov budú mená ďalších obchodných partnerov zverejnené v krátkom čase.

Foto: One Fasion Outlet

Adidas patrí k najznámejším značkám športovej módy, ktorá dokáže zabezpečiť oblečenie, obuv a iné potreby na akýkoľvek druh športu. Adidas Group prevádzkuje 2 217 vlastných predajní, čím sa stal jedným z najväčších svetových reťazcov.
GANT v sebe spája americkú ležérnosť s európskou eleganciou. Okrem oblečenia svojim zákazníkom ponúka aj hodinky, obuv, okuliare, voňavky či bytové doplnky. Obchody tejto značky si našli svojich priaznivcov vo viac ako 70 krajinách.
Tom Tailor je už takmer 50 rokov synonymom neformálnej módy tak pre mužov, ako aj ženy či deti. V roku 2010 dosiahla táto značka vďaka predajniam v 35 krajinách obrat vo výške 347,7 milióna eur.

„Všetky tieto značky sú exkluzívne, všade na svete  majú svoje predajne len na najprominentnejších obchodných miestach. Chcú svojim klientom priniesť maximálny komfort pri nakupovaní a nerobia pri tom žiadne kompromisy. Od svojich obchodných partnerov vyžadujú ten najvyšší štandard. Teší nás, že ONE Fashion Outlet dokázal vyhovieť štandardom, na aký sú tieto značky zvyknuté,“ uviedol Vladimír Kozár.

V prvej fáze výstavby ONE Fashion Outlet vyrastie 16 000 m² predajnej plochy s vyše 70 značkovými módnymi a športovými obchodmi. Najväčší slovenský outlet bude vybudovaný v lokalite Jozefov Dvor pri Voderadoch v Trnavskom regióne. Vďaka výhodnej pozícii vedľa diaľnice D1, len 30 minút jazdy od Bratislavy, môže toto nákupné centrum počítať s 1,5 až 2 miliónmi potenciálnych návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj z Maďarska, Rakúska a Českej republiky.

Ulož ako PDF
Napísal 11. marca 2011 8:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “ONE Fashion Outlet podpísal zmluvy s viacerými svetoznámymi módnymi značkami”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.