reklama

OC Galéria vás pozýva na módnu prehliadku spojenú s popoludním plným zábavy a atrakcií

Pravidelne počas celého roka prináša Obchodné centrum Galéria so sídlom na Veternej ulici v Trnave návštevníkom, obyvateľom mesta a regiónu množstvo zaujímavých a atraktívnych podujatí. Z tých ostatných spomenieme oslavu zamilovaného Valentína, či benefičnú dražbu a krst kalendára s fotografiami osobností v uliciach Trnavy pre Občianske združenie Iskierka.

V tradíciu zaujímavých a príťažlivých podujatí plánuje OC Galéria pokračovať aj naďalej.

Už túto nedeľu 10. apríla pozýva malých aj veľkých na Galeria Fashion Show. Bohatý program odštartuje o 15. hodine, o skvelú zábavu pre deti aj dospelých bude postarané až do 19. hodiny.

Pozvánka na nedeľnú show

OC Galéria pripravila animácie a súťaže pre deti vo forme maľovania kraslíc, pletenia korbáčov, v rámci blížiaceho sa hokejového šialenstva MS 2011 dostanú návštevníci OC Galéria možnosť vyskúšať si slalom s hokejkami a strieľanie veľkonočnými vajíčkami.
Navyše – súťažiaci môžu vyhrať skvelé ceny a zároveň získať inšpiráciu prostredníctvom aktuálnych módnych trendov.

Súčasťou programu Galéria Fashion Show bude aj módna prehliadka značiek Funky Fish, Humanic, New Yorker, Moycha a Gate, vystúpenie hip-hopovej  tanečnej skupiny a koncert Mira Jaroša spojený s autogramiádou.
To všetko na vás čaká v nedeľu 10. apríla od 15. hodiny v priestoroch Obchodného centra Galéria v Trnave.

Organizátori podujatia vytvoria v priestoroch OC dve stanovištia, súťažami a aktivitami budú sprevádzať profesionálni animátori so skúsenosťami v práci s deťmi.

OC Galéria pokračuje v tradícii organizovania príťažlivých podujatí aj v roku 2011

Dospelí návštevníci OC Galéria si vychutnajú atraktívnu módnu prehliadku osvedčených módnych značiek a zoznámia sa s najnovšími módnymi trendami jarnej sezóny 2011.
Náladu všetkým prítomným zlepší spevák Miro Jaroš so skupinou. Programom bude sprevádzať moderátor Martin Kontúr.

Rozjarte svoj šatník s OC Galéria a privítajte jar v spoločnosti kvalitných značiek a výbornej zábavy na Galéria Fashion Show v nedeľu 10. apríla!

V priestoroch OC Galéria nájdete viac ako 40 obchodov a prevádzok s ponukou služieb, hypermarket Tesco, reštaurácie a kaviarne.
Všetky potrebné informácie o centre získate na internetovej stránke http://trnava.oc-galeria.sk/sk.

(reklamný článok)


Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2011 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.