reklama

CITY PARK pozýva rodiny s deťmi na deň plný atrakcií, súťaží a zábavy. V sobotu bude Rozlúčka so školským rokom

Odmenou za ukončenie školského roka, ktoré už konečne klope na dvere, bude pre deti a žiakov podujatie Rozlúčka so školským rokom v CITY PARKU Trnava.

Už v sobotu 24. júna 2017 bude pre deti pripravených v trnavskom CITY PARKU na Trstínskej ulici množstvo atrakcií, súťaží, zábavy a odmien.

Celodenný program otvoria o 10. hodine.

Deti sa môžu dosýta vyšantiť na skákacom hrade, zúčastniť sa vážnych aj zábavných športových disciplín, vyskúšajú si dopravné ihrisko s elektrickými autíčkami aj naozajstný elektromobil, zabojovať môžu aj v netradičných súťažných disciplínach na strojoch Kärcher.


CITY PARK v Trnave

Pozor: nie možno, ale určite príde aj kúzelník.

V rámci kultúrneho programu bude o 13. hodiny vystúpenie kúzelníka, neskôr predvedú svoje tanečné umenie žiaci ZUŠ Hlohovec.

Od 14. hodiny prídu na rad so svojím vystúpením deti z MŠ na Ružindolskej.

O hodinu neskôr odštartujú súťaž v jedení párkov od Gašparíka a vystúpi aj tanečný súbor UNITAS.

Záver podujatia o 16. hodiny bude patriť tanečnému vystúpeniu TŠC SWING a napokon aj udeľovaniu cien pre víťazov.

CITY PARK pripravil odmeny pre malých aj veľkých, preto neváhajte a užite si športovo-zábavnú sobotu so svojimi deťmi.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2017 7:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.