reklama

Deň obce Zavar v znamení známych kapiel, ale aj zábavy pre rodiny s deťmi

Zavar opäť pripravuje pre svojich občanov i návštevníkov z okolia kultúrne podujatie „Deň obce Zavar“. Už piaty ročník tejto slávnosti sa bude niesť predovšetkým v duchu modernej hudby.

Slávnosť sa uskutoční už túto sobotu 13. júla 2019 v priestoroch športového areálu. Oficiálny začiatok je o 15:00 hod. Na úvod sa predstaví domáci folklórny súbor Zavaran, ktorý bude reprezentovať obec a svojím umením pripomenie prítomným krásu, ktorá sa vo folklóre skrýva.

Na svoje si prídu aj deti, pre ktoré je počas prvých hodín pripravený skákací hrad, penový kúpeľ či tvorivé dielne a aktivity. Nielen pre dospelých je pripravená fotobúdka SelfieCam, vďaka ktorej si budú môcť zvečniť spomienku a odniesť domov veselú pamiatku na túto udalosť.

Zároveň bude pre prítomných pripravené občerstvenie vo forme gulášu či cigánskej, chýbať nemôže čapované pivko.

Počas hlavného hudobného programu vystúpi Duo Twiins, skupina Le Payaco či Gizka Oňová, ktorá je obľúbená predovšetkým u staršieho publika.

Headlinerom podujatia je jedna z najúspešnejších slovenských speváčok Zuzana Smatanová, ktorá so svojou kapelou predstaví publiku svoje najznámejšie hity i novinky z posledného albumu „Echo“.

Zlatým klincom programu bude vystúpenie kapely Bystrík banda, ktorá nepatrí na tomto podujatí k žiadnym nováčikom, nakoľko sa už v minulosti mala možnosť predstaviť zavarskému publiku. Okrem nej na tejto slávnosti počas predošlých ročníkov vystúpili zvučné mená slovenskej hudobnej scény ako Dominika Mirgová, Igor Kmeťo, skupina Komajota či hudobná legenda Marcela Laiferová.

„Program sme sa snažili zostaviť komplexne tak, aby umelci boli odlišní svojím žánrom či špecifickým publikom. Zámerom bolo touto odlišnosťou dosiahnuť, aby si každý občan či návštevník tohto podujatia mohol nájsť umelca a žáner, ktorý mu je srdcu blízky, a dať tak dôvod navštíviť toto podujatie čo najväčšiemu počtu občanov, pretože je to slávnosť všetkých nás a našej obce,“ hovorí starosta obce Bc. Lukáš Sochor, pod ktorého záštitou sa celé podujatie koná.

Ulož ako PDF
Napísal 8. júla 2019 10:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Deň obce Zavar v znamení známych kapiel, ale aj zábavy pre rodiny s deťmi”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.