reklama

Deň obce Zavar bude v sobotu v športovom areáli, program ponúkne koncerty aj zábavu

V priestoroch športového areálu sa v sobotu 10. júna 2021 uskutoční Deň obce Zavar. Na kultúrno – spoločenské podujatie pozývajú miestni organizátori nielen domácich, ale aj ľudí z okolia.

Deň obce Zavar otvorí brány o 16. hodine. Program tvoria hudobné vystúpenia Folklórneho súboru Zavaran, Gizky Oňovej, Paľa Drapáka, speváčky Tiny s kapelou a Bystrík bandy.


Ilustračné foto: Obec Zavar

Pre deti aj dospelých bude pripravená prehliadka hasičskej techniky, skákacie hrady, pukance a fotobúdka SelfieCam, kde si každý bude môcť zdarma vyhotoviť spomienku na toto podujatie.

Okrem toho bude pre deti pripravená prehliadka hasičskej techniky, skákacie hrady, pukance a fotobúdka SelfieCam, kde si každý bude môcť zdarma vyhotoviť spomienku na toto podujatie.Samozrejmosťou je ponuka občerstvenia, chýbať nebude cigánska pečienka či čapované pivo.

Vstup je voľný.

Program:
16:00 otvorenie podujatia
17:15 FS Zavaran
18:00 Gizka Oňová
19:30 Paľo Drapák
21:00 Tina s kapelou
23:00 Bystrík banda

Ulož ako PDF
Napísal 8. júla 2021 10:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.