reklama

Deň Linčianskej ponúkne obyvateľom sídliska bohatý program pre deti, spoločnú grilovačku aj koncerty

Výbor mestskej časti Trnava – Juh organizuje v sobotu 2. júna 2018 podujatie pod názvom Deň Linčianskej. Účastníkov čaká program pre deti, futbalový turnaj, spoločná grilovačka aj hudobné vystúpenia.

Celodenné podujatie pre obyvateľov sídliska sa uskutoční v priestoroch na Limbovej ulici pri objekte Mama klubu a na zrekonštruovanom ihrisku bývalej ZŠ Limbová.

Dopoludňajší program bude venovaný predovšetkým rodinám s menšími deťmi, pre ktorých sú pripravené rôzne hry a súťaže, nafukovací hrad, maľovanie na tvár ako aj prezentácia domácich zvieratiek.

Popoludní sa na futbalovom ihrisku uskutoční futbalový miniturnaj družstiev zo základných škôl Gorkého a BESST.

Okolo 16,30 začne hlavná časť programu, v rámci ktorej sa uskutoční oficiálne otvorenie zrekonštruovaného športoviska, sídlisková grilovačka a bohatý kultúrny program až do večerných hodín.

Pre účastníkov podujatia sú pripravené vystúpenia folklórneho súboru Drienka, inštrumentalistu Sebastiana a kapiel Gipsy Kajko a Macko band.

„Myšlienkou organizácie Dňa Linčianskej sa zaoberal výbor mestskej časti už niekoľko mesiacov s cieľom pripraviť kvalitný komunitný projekt na lešie spoznanie a budovanie susedských vzťahov na sídlisku Linčianska,“ informoval podpredseda Výboru mestskej časti Trnava – juh Rastislav Mráz.

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2018 7:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Deň Linčianskej ponúkne obyvateľom sídliska bohatý program pre deti, spoločnú grilovačku aj koncerty”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.