reklama

Veľtrh Práca a kariéra ponúkne bohatý program, tipy pre uchádzačov aj ukážku 3D tlačiarne

Pracovný veľtrh Práca a Kariéra, ktorý patrí medzi tri najväčšie pracovné podujatia na Slovensku, ponúkne popri desiatkach pracovných príležitostí aj bohatý sprievodný program. Návštevníci podujatia sa môžu v dňoch 20. – 21. októbra 2015 v trnavskom hoteli Holiday Inn zúčastniť zaujímavých prednášok a prezentácií v podaní odborníkov a profesionálov a získať tipy ako zvládnuť pracovný pohovor v cudzom jazyku či založiť úspešný startup.

INFO
– Tretí najväčší pracovný veľtrh na Slovensku chystá unikátny program
– Uchádzači o zamestnanie tu nájdu desiatky pracovných príležitostí a informácie o pracovnom trhu
– Výstava Podnikanie a Franchising je určená začínajúcim i skúseným podnikateľom

Okrem širokej ponuky voľných pracovných príležitosti sa záujemcovia o prácu dozvedia informácie o individuálnych i skupinových typoch pracovného pohovoru a ako ho úspešne zvládnuť. Program veľtrhu reaguje na aktuálny vývoj trhu práce a požiadavky aj v súvislosti s jazykovou vybavenosťou uchádzačov. V spolupráci s jazykovou školou získajú účastníci užitočný návod ako sa pripraviť na pohovor v angličtine. Chýbať nebude ani poradenstvo k téme správneho výberu povolania.

Veľtrh Práca a Kariéra rovnako prináša aj program šitý na mieru pre študentov a absolventov stredných a vysokých škôl. „Jedným z ťahákov podujatia bude aj prezentácia 3D skenera a 3D tlačiarne v stánku Materiálovotechnologickej fakulty STU. Návštevníci budú môcť vidieť naživo 3D tlačiareň v akcii pri výrobe súčiastok alebo dielov podľa zosnímanej predlohy,“ hovorí jeden z organizátorov Igor Holéczy. Absolventi sa zároveň dozvedia informácie o aktuálnych pracovných pozíciách a s nimi spojených platových podmienkach.

pak-1

Ilustračné foto

Počas veľtrhu Práca a Kariéra bude v priestoroch trnavského hotela Holiday Inn v dňoch 20. a 21. októbra 2015 prebiehať aj výstava Podnikanie a Franchising. „Výstava Podnikanie a Franchising je určená tým, ktorí chcú začať podnikať, prípadne zmeniť alebo rozšíriť svoje podnikateľské aktivity,“ priblížil Miroslav Koleník z organizačného tímu spoločnosti ConsultSK Slovakia.

Pre začínajúcich podnikateľov sú pripravené prednášky o financovaní
novozaložených firiem. Záujemcovia sa tiež dozvedia, ako získať príspevok na podnikanie od úradu práce a predstavené budú úspešné franchisingové modely ako napríklad Subway či Mr. Kebab.

Organizátori podujatia pritiahli do Trnavy celý rad etablovaných zamestnávateľov z trnavského regiónu aj širokého okolia, ktorí pôsobia v oblastiach strojárstva, telekomunikácií, vzdelávania, automobilového priemyslu, bankového sektora, poisťovníctva, logistiky alebo daňového poradenstva. Medzi vystavovateľmi sa predstavia firmy ako ZF Slovakia, Boge, www.fullindustry.com, SWAN, PSA Peugeot Citroën, Accenture, Železnice SR, ISTP, MetLife, Prvá stavebná sporiteľňa, Datalogic, Metal Design, Magna Slovteca, Slovenské elektrárne, Streit, PricewaterhouseCoopers či Amazon.

Vstup na obe podujatia, ktorých partnerom je mesto Trnava, je bezplatný. Spoločnosť Consult SK Slovakia organizuje veľtrh Práca a Kariéra 2015 v spolupráci s úradom práce v Trnave. Výstava Podnikanie a Franchising je organizovaná v spolupráci so Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou.

Kompletný zoznam vystavovateľov a harmonogram sprievodného programu nájdete na webovej stránke www.vystavytrnava.sk.

Kompletný program podujatia (pre zväčšenie kliknite na obrázok):
prog-pak2015

Zoznam vystavovateľov:
zoznam-vystavovatelov

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2015 15:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.