reklama

Veľtrh práce JobSpoTT v Trnave ponúkne nové pracovné pozície

Ktorým smerom sa uberá pracovný trh a aké sú povolania budúcnosti prezradí veľtrh práce JobSpoTT v Športovej hale v Trnave už v stredu 26. októbra 2016. Absolventi, pracujúci v produktívnom veku, matky po materskej dovolenke a široká verejnosť tu získajú nový pohľad na stovky jedinečných príležitostí. JobSpoTT prináša nový, interaktívny a dynamický formát podujatiu, ktoré je pokračovateľom už tradičného trnavského veľtrhu Práca a Kariéra.

Pracovný trh sa mení zo dňa na deň. Absolventi a zamestnanci sa obzerajú po flexibilite a hľadajú spôsoby osobnostného a profesijného rozvoja.

„Uvedomujeme si, že niektoré povolania budú už o pár rokov minulosťou, iné zažívajú svoju renesanciu. Pracovný event JobSpoTT má ambíciu návštevníkom ukázať, ako sa dá presadiť na pracovnom trhu povolaní budúcnosti a ktoré pracovné pozície sú pre nich najvhodnejšie,“ vysvetľuje Igor Holéczy, jeden z organizátorov veľtrhu práce, ktorý má tradíciu od roku 2014 a tento rok sa bude po prvýkrát konať pod novým názvom.

pak

Ilustračné foto

Cieľom podujatia je predstaviť lokálnych aj celoslovenských zamestnávateľov, ukázať ich technológie, výrobky a priniesť tak väčšiu interaktivitu medzi vystavovateľmi a samotnými návštevníkmi.

Tí budú mať možnosť vypočuť si aj príbehy úspešných slovenských firiem, aj lokálnych trnavských spoločností, ktorým sa podarilo preraziť. Rovnako sa o svoje skúsenosti a motiváciu podelia študenti, ktorí už počas školy pracovali a dokázali sa na pracovnom trhu presadiť. Nebudú chýbať motivačné workshopy, ani stretnutia s tými, čo svoj voľný čas premenili na aktívnu pomoc a stali sa dobrovoľníkmi.

„Medzi sprievodnými aktivitami veľtrhu nájdu návštevníci aj možnosť urobiť si osobnostný test, vďaka ktorému zistia, ktorým smerom by sa mali profesne uberať. Prioritou však bude komunikácia s potenciálnymi zamestnávateľmi, päťdesiatkou spoločností, ktoré prídu na veľtrh prezentovať aj svoje voľné pracovné pozície,“ približuje Miroslav Koleník, ďalší z organizačného tímu. Medzi spoločnosťami, ktoré sa pracovného veľtrhu zúčastnia, budú aj ZF Slovakia, Boge Elastmetall Slovakia, Šimunek, I.D.C. Holding, Železnice Slovenskej republiky, Amazon, Accenture, Audia Plastic, Antolin Trnava, sli.do a ďalšie.

Pracovný veľtrh JobSpoTT sa bude konať v Trnave v Mestskej športovej hale 26. októbra 2016 v čase od 9:00 – 20:00 hod.

Vystavovatelia, ktorí majú záujem zúčastniť sa veľtrhu práce JobSpoTT, sa môžu prihlásiť tu.

Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť ZF Slovakia, hlavnými partnermi sú firmy Boge Elastmetall Slovakia, Šimunek, PSA Groupe a Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. Partnerom interakcie je spoločnosť sli.do.

Záštitu nad podujatím prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska.

O veľtrhu JobSpoTT
Pracovný veľtrh JobSpoTT prináša najnovšie trendy na pracovnom trhu. Pôvodný názov Práca a Kariéra mení svoje meno a jeho cieľom je priniesť študentom, zamestnancom a širokej verejnosti pohľad na dynamicky sa meniaci pracovný svet a možnosti, ktoré sa vďaka technológiám ponúkajú.

Prvý ročník veľtrhu predstavil 48 vystavovateľov a privítal viac ako 5 000 návštevníkov. Druhý ročník veľtrhu Práca a Kariéra rozšíril svoj sprievodný program o témy rozvoja kariéry, podnikania a startup oblasť.

jobspott2016

Ulož ako PDF
Napísal 9. septembra 2016 6:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.