reklama

Veľtrh JobSpoTT ponúkne desiatky voľných pracovných miest nielen z trnavského regiónu

Už len približne dva týždne zostávajú do štartu tohtoročného veľtrhu práce JobSpoTT 2022. Uskutoční sa vo štvrtok 28. apríla 2022 od 9:00 do 16:00 v priestoroch trnavského hotela Holiday Inn a ponúkne možnosť získania práce v rôznych odvetviach.

Odborným garantom podujatia je Úrad práce sociálnych vecí a rodiny, generálnym partnerom je spoločnosť ZF Slovakia.

Podujatie organizuje Národné kariérne centrum. Účasť potvrdili aj ďalší významní zamestnávatelia nielen zo západoslovenského regiónu. Medzi potvrdenými už sú ako Stellantis, Amazon, IDC Holding, Boge, AJ Metal Design či Prvá stavebná sporiteľňa.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

„Firmy hľadajú zamestnancov na rôzne pozície, už teraz vieme povedať, že medzi ponúkanými budú aj pozície ako dispečer logistiky, obchodný zástupca, zástupca pre ľudské zdroje, vodič, strategický nákupca, CNC operátor a iné,“ hovorí Miroslav Koleník z Národného kariérneho centra.

Viaceré pracovné ponuky už organizátori zverejnili na webovej stránke veľtrhu.

Na siedmom ročníku akcie očakávajú účasť asi 40 zamestnávateľov z celého západného Slovenska a tisícky návštevníkov vrátane asi 700 študentov zo stredných a vysokých škôl.

Návštevníkom odporúčajú organizátori JobSpoTT-u, aby si priniesli vytlačené životopisy, aby ich mohli priamo na stretnutí so zamestnávateľmi odovzdať zástupcom firiem.

Ako pripomenul Igor Holéczy z organizačného tímu JobSpoTT, v rámci veľtrhu práce sa uskutoční aj viacero sprievodných podujatí: „Pre ľudí, ktorí majú stres z pracovného pohovoru pripravujeme cvičné pohovory so skúseným personalistom Vladislavom Sochaničom zo spoločnosti EPF Group, a.s. Poradí, akým chybám sa vyvarovať a aké prednosti zdôrazniť tak, aby sa šance na získanie zamestnania zvýšili.“

Ďalšie informácie o veľtrhu nájdete aj na jobspott.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 13. apríla 2022 8:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.