reklama

Veľtrh pracovných miest JobSpoTT 2022 bude v centre Trnavy už vo štvrtok. Vyskúšať si môžete aj pohovor „na nečisto“

Veľtrh práce JobSpoTT 2022 bude v Trnave už tento štvrtok 28. apríla. Zamestnávatelia z Trnavského kraj sa stretnú so záujemcami o zamestnanie v priestoroch Holiday Inn Trnava. Akcia je prístupná pre širokú verejnosť úplne zdarma v čase od 9:00 do 16:00.

Na JobspoTT-e nájdu návštevníci pracovné ponuky z rôznych oblastí. Firmy hľadajú nielen ľudí s technickým zameraním do výrobnej sféry ale obsadzujú aj vyššie manažérske pozície.

Vystavovať budú aj zamestnávatelia z netechnicky orientovaných oblastí, ako napr.: financií, logistiky, stavebníctva, obchodu, ľudských zdrojov, služieb a podobne.


Veľtrh príce JobSpoTT v Trnave

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Niektoré z ponúk sú už teraz uvedené na webovej stránke veľtrhu jobspott.sk/ponuky-prace-2022, na podujatí ich však bude oveľa viac.

V rámci JobSpoTTu si budú môcť návštevníci tiež vyskúšať pohovor na nečisto so skúseným personalistom.

„Viete ako odpovedať na otázky: Aké sú Vaše slabé stránky? Kde sa vidíte o päť rokov? Ak máte obavy z pracovných pohovorov, príďte si ich vyskúšať. Absolvujte skušobný pohovor a skúsený personalista vám poradí, ako zvládnuť pohovor a získať pracovnú pozíciu,“ vraví Miroslav Koleník z Národného kariérneho centra, ktoré veľtrh práce organizuje.

„Ak máte obavy, neviete ako sa stručne predstaviť, ako odpovedať na náročné otázky, môžete si pohovor vyskúšať a získať rady, ktoré vám pomôžu zvládnuť pohovor a získať pracovnú pozíciu,“ doplnil Koleníkov kolega Igor Holéczy.

V sprievodnom programe
aj zaujímavé prednášky

V rámci veľtrhu sa uskutočnia aj viaceré prednášky a diskusie, ktoré dajú odpoveď na mnohé otázky týkajúce sa nielen pracovného ale i dobre nastaveného súkromného života. Nateraz ohlásili organizátori akcie tieto témy:

9:30 Ako zvládnuť pohovor
– Diskutovať príde Vladimír Sochanič.

10:00 Povedz ÁNO koučingu na strednej škole
– Poslucháči sa dozvedia ako vie o.z. EduCoach podporiť svojimi aktivitami študentov a pedagógov na strednej škole. Petra Holic a Mirka Tomašovičová budú hovoriť o koučingu ako forme komunikácie na odomykanie študentovho potenciálu. Predstavia tiež koučovací prístup ako novú metódu vzdelávania pre mládež.

10:15 Ako zvládnuť pohovor v angličtine?
– Počas celého dňa sa môžete otestovať a zistiť svoju úroveň angličtiny, či nemčiny. Odborníci zároveň poradia ako štrukturovať svoje odpovede a na čom popracovať tak, aby pohovor v cudzom jazyku nebol problémom.

10:45 Nastav si svoj perfektný deň, týždeň, rok … život!
– Študentov prevedú Petra Holic a Mirka Tomašovičová fantastickou a zároveň jednoduchou technikou „Segment Intending“ a vysvetlia ako túto techniku môžu využiť pri plánovaní svojho dňa. Témou bude tiež, ako sa na situácie, ktoré zažívame okolo nás, vieme pozrieť aj z iného uhľa pohľadu, a tak ich ľahšie zvládať.

11:30 Ako vám môže pomôcť Úrad práce
– Podrobnosti príde predstaviť Lucia Krchnárová.

12:00 Prečo sa bojíme? Všetko, čo ste chceli vedieť o strachu, ale báli ste sa opýtať
– Účastníci prednášky Veroniky Šutrovej sa spolu pozrú strachu priamo do očí. Zistia, aký je rozdiel medzi strachom a úzkosťou, ako funguje manipulácia strachom a čoho sa vlastne bojíme.

11:30 Ako vám môže pomôcť Úrad práce
– Opakovaná diskusia s Luciou Krchnárovou.

14:00 Ako napísať CV
– Vladimír Sochanič poradí, ako napísať životopis tak, aby zaujal zamestnávateľa.

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2022 20:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.