reklama

V závere apríla sa po dvoch rokoch uskutoční veľtrh práce JobSpoTT

V Trnave bude po dvoch rokoch opäť veľtrh práce JobSpoTT. Vo štvrtok 28. apríla 2022 od 9:00 do 16:00 sa uskutoční v priestoroch hotela Holiday Inn na Hornopotočnej 5.

Na siedmom ročníku akcie očakávajú účasť asi 40 zamestnávateľov z celého západného Slovenska a tisícky návštevníkov vrátane asi 700 študentov zo stredných a vysokých škôl.

Len v samotnej Trnave sídlia tri univerzity, v regióne desiatky stredných škôl, organizátori pozývajú nielen nezamestnaných ale i širokú verejnosť.


JobSpoTT v hoteli Holiday Inn, október 2016

V spádovej oblasti Trnavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja žije približne pol milióna obyvateľov, ponuku voľných pracovných miest im predstavia zamestnávatelia nielen z výrobnej oblasti, ale tiež zo sféry služieb a administratívy.

Na veľtrhu sa taktiež pravidelne zúčastňujú pracovné agentúry, nechýbajú silné firemné značky a najväčší zamestnávatelia z regiónu.

„V rámci veľtrhu budú mať možnosť návštevníci priamo sa pýtať na konkrétne pracovné miesta. Chystáme tiež sprievodný program ako sú workshopy, tréningy k pracovným pohovorom, kariérne poradenstvo, jazykové testovanie a iné. Vystavovatelia budú mať názorné ukážky zo svojich firiem a pripravené budú aj súťaže. Pre prítomných stredoškolákov chystáme skupinové aktivity zamerané na uplatnenie sa na trhu práce,“ povedal spoluorganizátor JobSpoTT 2022 Igor Holéczy z Národného kariérneho centra.

iac informácií nájdete na jobspott.sk, firmy môžu organizátorov kontaktovať na info@nakac.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 26. februára 2022 10:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.