reklama

Trnavský veľtrh práce JobSpoTT umožní vyskúšať si pracovný pohovor

Trnava už čoskoro ožije pracovným veľtrhom JobSpoTT, ktorý privíta desiatky regionálnych firiem a predstaví množstvo pracovných príležitostí, aj aktuálne trendy na pracovnom trhu. Stačí prísť a nechať si urobiť osobnostný test alebo si vyskúšať pracovný pohovor „nanečisto“.

JobSpoTT, ktorý sa uskutoční 26. októbra v Športovej hale Trnava, ponúka príležitosť vyskúšať si svoje schopnosti a nechať sa vyspovedať profesionálmi z oblasti ľudských zdrojov. Práve tí vám poradia, čomu sa vyvarovať na pracovnom pohovore, a prezradia, aké najčastejšie chyby kandidáti robia.

„Mnohí kandidáti prichádzajú na pohovor nepripravení, preceňujú svoje schopnosti, sú nevhodne oblečení, príliš vtipní, alebo nevedia základné informácie o firme,“ hovorí Zuzana Boorová zo spoločnosti Boge Elastmetall Slovakia. Dodáva, že počas pracovného pohovoru vyhráva predovšetkým úprimnosť, otvorenosť, ľudský prejav.

Ísť na pohovor s pocitom, že vás nevyberú, lebo nemáte dostatok praxe, nie je vhodný prístup. Stáva sa, že aj kandidát bez relevantnej praxe s veľkou chuťou a motiváciou pracovať vo firme môže byť vhodnejší ako ten s praxou, no arogantným prístupom.

jobspott

Ilustračné foto

Počas JobSpoTT-u môžete otestovať samých seba a odpovedať na množstvo nepríjemných otázok, medzi ktorými sa môže objaviť aj táto: „Viete, v čom sa chcete zlepšiť?“

Príprava na pracovný pohovor je jednou zo zásadných vecí, ak chcete uspieť. Aby ste zistili, v čom máte ešte rezervy, bude JobSpoTT tou pravou „generálkou“.

Pracovný veľtrh sa bude konať v stredu 26. októbra v Športovej hale Trnava a teší sa na študentov, zamestnaných, mamičky na materskej, ktoré sa chystajú do práce či absolventov. Záštitu nad podujatím prevzal prezident Slovenskej republiky pán Andrej Kiska.

Počas celého dňa budú prebiehať workshopy, prednášky a diskusie s úspešnými ľuďmi. Až päťdesiat regionálnych zamestávateľov príde na pracovný veľtrh JobSpoTT hľadať svojich nových zamestnancov a priblížiť svoje technológie a výrobu širokej verejnosti.

Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť ZF Slovakia, hlavnými partnermi sú firmy Boge Elastmetall Slovakia, Šimunek, PSA Groupe a Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. Partnerom interakcie je spoločnosť sli.do.

Záštitu nad podujatím prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska.

Svoje voľné pracovné pozície ponúknu aj firmy I.D.C. Holding, Železnice Slovenskej republiky, Amazon, Accenture, Audia Plastic či Antolin Trnava. Ak sa aj vy chcete na pracovnom veľtrhu prezentovať, neváhajte vyplniť prihlášku na webe jobspott.sk/vystavovatelia.

Ulož ako PDF
Napísal 5. októbra 2016 22:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.