reklama

Zvažujete, či prísť na veľtrh práce JobSpoTT? Povieme vám, prečo by ste mali!

V stredu 26. apríla 2023 sa v hoteli Holiday Inn uskutoční už 10. ročník veľtrhu práce JobSpoTT. Prinášame vám 7 dôvodov, pre ktoré sa oplatí prísť!

1.) Tohtoročný JobSpoTT prináša stovky pracovných ponúk od 34 vystavovateľov. Okrem nich vám úrad práce ponúkne aj ďalšie možnosti zamestnať sa, spolu je ich viac ako 3300.

2.) Pracovné ponuky sú dizajnované aj pre ostrieľaných profesionálov, ale tie svoje si nájdu tiež čerství absolventi stredných, či vysokých škôl.

3.) Zamestnávatelia prichádzajú s rôznymi ponukami, od technikov, mechanikov, projektantov, cez kuchárov, vodičov, teamleaderov, inžinierov, nákupcov, HR či safety špecialistov, až po projektových inžinierov či manažérov pre výskum a vývoj.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

4.) Ani študenti na JobSpoTTe neobídu naprázdno, sú pre nich pripravené zaujímavé brigády na leto, či platené stáže priamo u zamestnávateľov.

5.) Okrem pracovných ponúk však tohtoročný JobSpoTT prináša aj veľké množstvo lákavých sprievodných podujatí. Pre návštevníkov je pripravených 10 workshopov s inšpiratívnymi osobnosťami, ktoré pomôžu priblížiť trh práce aj z netradičného uhla pohľadu. Ak sa rozhodnete zavítať do priestorov hotela Holiday Inn, môžete sa dozvedieť, aký vplyv má a bude mať umelá inteligencia na trh práce; čo všetko vás môže naučiť Linkedin; ako nám pomáha (alebo aj škodí) neverbálna komunikácia; ale aj ako dokáže prežiť žena v hokejovom svete.

6.) Ak máte obavu z návštevy veľtrhu práce a celkovo z pracovných pohovorov, JobSpoTT myslel aj na vás! Môžete tu totiž absolvovať cvičné pracovné pohovory. Personalisti vás usmernia, čoho sa vyvarovať a naopak, čo využiť vo svoj prospech, aby ste na najbližšom pohovore mohli zažiariť.

7.) V prípade, že sa chystáte absolvovať pracovný pohovor v angličtine, určite sa príďte pozrieť k stánku jazykovej školy Your Choice. Bude tu pripravené jazykové testovanie a získate cenné rady, ako postupovať pri pracovnom pohovore v cudzom jazyku.

Neváhajte a príďte v stredu 26. apríla do hotela Holiday Inn v Trnave.

Môžete tu nájsť svoju vysnívanú prácu, naučiť sa niečo nové, porozprávať sa so zástupcami zamestnávateľov v príjemnej atmosfére a možno aj stretnúť svojich známych. JobSpoTT svoje brány otvára už o 9:00!

Ulož ako PDF
Napísal 25. apríla 2023 11:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.