reklama

Veľtrh Práca a kariéra 2014 ponúkne v Trnave viac ako tisíc pracovných miest

V Trnave sa uskutoční prvý veľtrh pracovných príležitostí Práca a kariéra 2014. V priestoroch hotela Holiday Inn bude 21. a 22. októbra prezentovať svoje ponuky viac ako 30 vystavovateľov z mnohých oblastí pracovného trhu.

Podľa slov organizátorov podujatia Igora Holéczyho a Miroslava Koleníka veľtrh ponúkne návštevníkom stovky voľných pracovných pozícií v oblasti automobilového priemyslu, strojárenstva, elektrotechniky, vzdelávania, služieb, bankovníctva, poisťovníctva, poradenských služieb a ďalších.

“Počet vystavovateľov z radov zamestnávateľov stále nie je ukončený. Komunikujeme aj s ďalšími záujemcami,” pripomínajú organizátori podujatia z trnavskej spoločnosti Your Choice.

Veľtrh Práca a kariéra sa zameria na tri kategórie: nezamestnaných a mladých ľudí, ktorí hľadajú svoje prvé zamestnanie, na rozvoj, budovanie kariéry a personálny manažment, a napokon na pomoc začínajúcim podnikateľom a startupy.

praca-kariera
Veľtrh sa uskutoční v druhej polovici októbra

“Úspešne sme oslovili významné spoločnosti v regióne Trnavy, Trnavského kraja a spádovej oblasti, ako aj zamestnávateľov, ktorí dokážu obyvateľom poskytnúť prácu alebo rozvoj kariéry. Intenzívne komunikujeme so všetkými trnavskými univerzitami, ktoré aktívne spropagujú výstavu medzi študentami. Spolupracujeme aj s Trnavským VÚC v súvislosti s účasťou študentov stredných škôl,” hovorí Holéczy a zdôrazňuje aj spoluprácu organizátorov s UPSVAR v Trnave, vďaka ktorej si nájdu cestu na veľtrh aj ľudia bez práce z celého okresu Trnava.

Veľtrhu Práca a kariéra 2014 sa v Trnave zúčastnia spoločnosti ako sú HKS Forge, ZF Sachs, Boge Elastmetall Slovakia, Allianz SP, Swan, GTS Slovakia, PSA Peugeot Citroen, Amazon, PricewaterhouseCoopers, Accenture, ŽOS Trnava, Železnice SR, Streit Trnava, c2i, Magna Slovteca, Your Choice, ČSOB, Datalogic Slovakia,  Trnavská univerzita, UCM Trnava, MTF STU, Wüstenrot, Union Poisťovňa, Trexima, Luto Automotive, UPSVAR a ďalší.

Organizátori očakávajú počas dvoch dní účasť niekoľkých tisíc návštevníkov z radov študentov, nezamestnaných, mladých ľudí aj zamestnancov, ktorí chcú vylepšiť svoj kariérny profil.

Propagácia podujatia je zabezpečená viacerými kanálmi od printových a elektronických médií po exteriérovú propagáciu.

Podujatie podporujú mesto Trnava, Trnavský samosprávny kraj a UPSVAR Trnava.

Priebežne aktualizované informácie sú prístupné už dnes na internetovej stránke www.vystavytrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 16. septembra 2014 14:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.