reklama

Na jeseň bude v Trnave ďalší veľtrh pracovných príležitostí Práca a kariéra

Po úspešnej premiére veľtrhu pracovných príležitostí Práca a kariéra vlani na jeseň oznámili organizátori podujatia zahájenie príprav na druhý ročník. Aj v tomto roku prevezme záštitu nad veľtrhom prezident Andrej Kiska.

Práca a kariéra sa uskutoční opäť v priestoroch hotela Holiday Inn v Trnave v dňoch 20. a 21. októbra 2015.

Podujatie navštívilo vlani viac ako päťtisíc záujemcov o prácu. Vyberať si mohli z ponuky 48 vystavovateľov lokálnych aj medzinárodných spoločností.

„Prvý ročník veľtrhu Práca a kariéra 2014 hodnotíme ako veľmi úspešný. Aj preto sme sa rozhodli v tomto projekte pokračovať a opäť priniesť záujemcom o prácu z Trnavy aj širokého okolia čo možno najširšiu ponuku pracovných príležitostí,” poznamenal Miroslav Koleník zo spoločnosti ConsultSK, ktorá podujatie organizuje.

praca-kariera

Aj tohtoročný veľtrh bude určený pre ľudí, ktorí hľadajú prácu, matkám po materskej dovolenke a študentom posledných ročníkov vysokých škôl či stredných škôl.

Organizátori sú presvedčení, že počet pracovných príležitostí aj v tomto roku presiahne číslo 1000.

Návštevníci sa budú môcť zúčastniť viacerých sprievodných aktivít a zaujímavých prednášok zameraných na prípravu na pohovor, testovanie anglického jazyka, zažijú koučovací rozhovor, testovanie svojich komunikačných zručností, pripravené budú workshopy so zaujímavými rečníkmi.

Vystavovatelia prídu do Trnavy nielen z blízkeho okolia, ale aj zo susedných regiónov a zahraničia.

Základné informácie o veľtrhu PRÁCA A KARIÉRA 2015

Termín konania: 20. – 21.10.2015

Miesto konania: Hotel Holiday Inn Trnava, Hornopotočná 5

Otváracie hodiny:
Utorok 20.11.2015 10.00 – 18.00
Streda 21.11.2015 9.00 – 16.00

Záštita Prezidenta SR:
Veľtrh Práca a kariéra sa opäť koná pod záštitou prezidenta SR, pána Andreja Kisku.

Generálny partner veľtrhu: ZF Slovakia, a.s.

Hlavný partner veľtrhu: BOGE Elastmetall Slovakia a.s., Fullindustry, s.r.o.

Organizátor: ConsultSK Slovakia s.r.o.

Vstupné: Bezplatne

logo-pak2015

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2015 19:23. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.