reklama

Októbrové veľtrhy v Trnave prinesú ponuky pracovných miest pre zamestnancov aj nové možnosti pre podnikateľov

Širokú ponuku v podobe stoviek pracovných miest pre zamestnancov aj nové možnosti pre začínajúcich aj fungujúcich podnikateľov prinesú v druhej polovici októbra dve výstavy v Trnave.

V dňoch 20. a 21. októbra 2015 sa uskutoční v trnavskom hoteli Holiday Inn 2. ročník veľtrhu Práca a Kariéra. V rovnakom termíne prebehne premiérovo výstava Podnikanie a Franchising.

Práca a Kariéra

Návštevníci dostanú možnosť vybrať si z ponuky niekoľko desiatok zúčastnených firiem a spoločností nielen z trnavského regiónu, ale aj zo širokého okolia.

„Súčasťou podujatia bude viacero sprievodných aktivít v podobe workshopov zameraných na prípravu na pohovor, testovanie anglického jazyka, assessment centrum, motivačné tréningy, koučovacie rozhovory, otestovanie si svojich komunikačných zručností a mnoho ďalších zaujímavých prednášok,“ priblížil spoluorganizátor veľtrhu Miroslav Koleník.

Veľtrh je určený ľuďom hľadajúcim si prácu, zamestnancom, ktorí by radi zmenili svoje súčasné zamestnanie, ale aj študentom obzerajúcim sa po pracovnom uplatnení v budúcnosti.

Podujatie získalo záštitu prezidenta SR Andreja Kisku.

veltrh1
Na veľtrhu sa zúčastní niekoľko desiatok firiem

V Trnave sa budú prezentovať lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú zamestnancov na pozície technického, obchodného a finančného zamerania, či ľudí, ktorí ovládajú cudzie jazyky v Trnavskom, Nitrianskom a Bratislavskom kraji, prípadne v širšom regióne.

Generálnym partnerom veľtrhu je spoločnosť ZF Slovakia, a.s. Hlavným partnerom je spoločnosť Boge Elastmetall Slovakia, a.s. a portál fullindustry.com.

V minulom roku sa veľtrhu Práca a Kariéra 2014 zúčastnilo 48 vystavovateľov a prišlo viac ako 5000 návštevníkov z radov študentov, nezamestnaných, mladých ľudí aj zamestnancov, ktorí si chceli vylepšiť svoj kariérny profil.

Podnikanie a Franchising

Výstava Podnikanie a Franchising ponúkne možnosti na podnikanie pre začínajúcich aj existujúcich podnikateľov. Na veľtrhu sa budú prezentovať slovenské a medzinárodné spoločnosti, ktoré ponúkajú viacero typov obchodnej spolupráce.

„Výstava je určená pre záujemcov z celého západného Slovenska, ktorí chcú začať podnikať, prípadne zmeniť alebo rozšíriť svoje podnikateľské aktivity,“ uviedol Igor Holéczy z organizačného tímu.

Súčasťou veľtrhu bude aj atraktívny sprievodný program zameraný na rôzne aspekty podnikania ako sú možnosti získania finančných prostriedkov na podnikanie, konzultácie o podnikateľskom zámere, budovanie značky, internetový marketing, podnikateľské vzdelávanie a ďalšie.

Kedy, kde

Výstavy sa uskutočnia v rovnakom termíne – 20. a 21. októbra 2015 v priestoroch Holiday Inn v Trnave. Vstup na obe podujatia je bezplatný.

Organizátorom veľtrhov je spoločnosť ConsultSK Slovakia.

Podrobnejšie informácie získate na www.vystavytrnava.sk.

loga-pak

Ulož ako PDF
Napísal 18. septembra 2015 0:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.