reklama

Už v utorok otvoria v Trnave prvý veľtrh pracovných príležitostí Práca a kariéra 2014

Ľudia bez práce, študenti, zamestanci, ktorí uvažujú nad zmenou súčasnej pracovnej pozície, ale aj tí, ktorí plánujú začať s podnikaním. Pre všetky tieto skupiny ľudí je určený vôbec prvý veľtrh Práca a kariéra 2014 v trnavskom hoteli Holiday Inn.

Premiérové podujatie otvoria už v utorok 21. októbra o 9. hodine za účasti predstaviteľov VÚC, mesta Trnava, trnavských univerzít, stredných škôl, Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny SR, ako aj zástupcov viac ako 40 firiem a inštitúcií, ktorí spoločne ukážu a odprezentujú v Trnave viac ako 1000 pracovných ponúk.

Veľtrh Práca a kariéra sa zameria na tri kategórie: nezamestnaných a mladých ľudí, ktorí hľadajú svoje prvé zamestnanie, na rozvoj, budovanie kariéry a personálny manažment, a napokon na pomoc začínajúcim podnikateľom a startupy.

Podľa slov organizátorov podujatia Igora Holéczyho a Miroslava Koleníka veľtrh ponúkne návštevníkom stovky voľných pracovných pozícií v oblasti automobilového priemyslu, strojárenstva, elektrotechniky, vzdelávania, služieb, bankovníctva, poisťovníctva, poradenských služieb a ďalších.

pak-title

Záštitu nad podujatím prevzali prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska a predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš.

Súčasťou veľtrhu, ktorý potrvá až do stredy 22. októbra, je okrem prezentácií konkrétnych pracovných ponúk zamestnávateľov z viacerých regiónov (Trnava, Hlohovec, Nitra, Bratislava, Nové Mesto nad Váhom), ale aj zo zahraničia, aj séria zaujímavých prednášok, poradenstvo, semináre a workshopy.

Široký tematický záber v rámci sprievodného programu pokryjú profesionáli a odborníci z viacerých oblastí.

Organizátorom z trnavskej spoločnosti spoločnosti Your Choice sa podarilo hneď pri premiére získať aj veľkých a mnohých zaujímavých zamestnávateľov.

„Veríme, že podujatie bude mať dlhoročnú tradíciu. Cítime veľký entuziazmus zo strany firiem, škôl, samosprávy, VÚC, ÚPSVAR. Tí všetci oceňujú, že tu konečne vzniká takéto fórum pre firmy aj verejnosť. My dúfame, že poduajtie bude rásť a dokáže napĺňať svoj účel. Práca a kariéra má byť pravidelným podujatím s pevným jesenným termínom v kalendári,“ skonštatovali organizátori Igor Holéczy a Miroslav Koleník.

Účasť na veľtrhu v Trnave potvrdili spoločnosti ako sú HKS Forge, ZF Sachs, Boge Elastmetall Slovakia, Allianz SP, Swan, GTS Slovakia, PSA Peugeot Citroen, Amazon, PricewaterhouseCoopers, Accenture, ŽOS Trnava, Železnice SR, Streit Trnava, c2i, Magna Slovteca, Your Choice, ČSOB, Datalogic Slovakia,  Trnavská univerzita, UCM Trnava, MTF STU, Wüstenrot, Union Poisťovňa, Trexima, Luto Automotive, UPSVAR, Bekaert Hlohovec, TMF Slovakia, DS Smith Nitra, Vossloh -Schwabe Deutschland GmbH, Express People a mnohí ďalší.

Príbehy úspešných si návštevníci veľtrhu vypočujú na špeciálnych prednáškach venovaným start-upom.

Vstup na veľtrh aj všetky sprievodné podujatia je voľný.

Podujatie podporujú mesto Trnava, Trnavský samosprávny kraj a UPSVAR Trnava.

Priebežne aktualizované informácie a program podujatí sú prístupné na internetovej stránke www.pracaakariera.sk.

Program start-upových prednášok:

Utorok, 21. októbra:
10:00 – Martin Smolka (Lionexpo.com)
11:00 – Rastislav Petráš (European Alliance for Innovation)
13:00 – Vlado Vaculík (Connect Coworking)
14:00 – Michal Borza (Fond inovácií a technológií)
15:00 – Michal Maxian (Start-up Weekend Bratislava)

Streda, 22. októbra
10:00 – Veronika Štrbáková (Speekle.sk)
11:00 – Ivan Kasaj (Provocation Bureau)
13:00 – Gabriela Revická (E-ženy.sk)
14:00 – Radoslav Mizera (Solved.fi)

Praca-a-kariera-plag

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2014 0:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Už v utorok otvoria v Trnave prvý veľtrh pracovných príležitostí Práca a kariéra 2014”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.