reklama

Stovky príležitostí: Pracovné pozície, ale aj spíkri z praxe na kariérnom veľtrhu JobSpoTT 2019

Na kariérnom veľtrhu JobSpoTT 2019 si dokáže vybrať každý. Práca, inšpirácie od ľudí z praxe či rady pre študentov i pracujúcich. Veľa možností čaká toho, kto príde do Mestskej športovej haly v Trnave 13. novembra 2019.

Kariérny veľtrh práce JobSpoTT 2019 ponúkne tento rok množstvo príležitostí pre študentov, zamestnaných, ale aj pre matky na materskej.

„Rozhodli sme sa pripraviť čo najširšiu ponuku nielen technických, ale aj netechnických pracovných pozícií, a to sa nám podarilo. JobSpoTT má aj miesta v administratíve, službách a výrobe, prácu pre študentov, matky po materskej,  brigády a miesta na plný aj čiastočný úväzok,“ objasňuje zámer organizátorov Igor Holéczy z Národného kariérneho centra.Kariérny veľtrh aj v tomto roku zastreší Mestská športová hala

FOTO: JobSpoTT

Na kariérnom veľtrhu sú vítaní nielen nezamestnaní, ale i ľudia, ktorí chcú zmeniť prácu alebo sa inšpirovať trendami na trhu práce.

Osobne sa môžu spýtať na súčasné pracovné podmienky vo firmách, dať si skontrolovať životopis či zistiť, aké predpoklady musí uchádzač spĺňať, aby bol zaradený do výberového konania o voľnú pozíciu.

Ako hovorí Miro Koleník, z Národného kariérneho centra, JobSpoTT je aj preto výnimočným podujatím, lebo organizátorom z Národného kariérneho centra záleží na priamom spojení zamestnávateľov a ľudí, hľadajúcich prácu.

JobSpoTT sa zámerne odlišuje od neosobného internetového fungovania pracovného trhu. Je iný, lebo je o komunikácii, chceme, aby na našom podujatí ľudia niečo zažili, navzájom spolu hovorili a dozvedeli sa zaujímavé a užitočné veci,“ vysvetľuje.

Tento rok sú prípravy v plnom prúde a organizátori pripravujú pestrý program aj vo vystupujúcej časti spíkrov. Inšpiratívne prednášky, workshopy a brainstormingy s ľuďmi z praxe môžu byť obohacujúce pre vašu ďalšiu kariéru či biznis.

Generálnym partnerom podujatia je ZF Slovakia, hlavní partneri sú BOGE Elastmetall Slovakia a Groupe PSA Slovakia. Odborným garantom je Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny.

Mediálnymi partnermi podujatia je portál Start it up, Žena v meste, Trnavský hlas, trnava-live.sk a Regionpress.

Partnermi podujatia Your Choice – jazykové služby, ConsultSK Slovakia a Čo dokáže mama.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2019 21:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.