reklama

Vychytávky veľtrhu práce JobSpoTT 2017

Veľtrh práce JobSpoTT ponúka vyše 3 000 voľných pracovných miest, pozícií, stretnutia s výnimočnými osobnosťami a super program. Svoje brány otvorí už v utorok 7. novembra 2017 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Rekordná ponuka

Organizátori veľtrhu z Národného kariérneho centra hovoria, že ešte nikdy nebolo toľko ponúk ako dnes. Ponuka práce, pripravená pre účastníkov blížiaceho sa veľtrhu práce je mimoriadna. Nielen rekordným počtom voľných pracovných miest, ale aj širokým výberom rôznych povolaní.

Päťdesiatka zamestnávateľov z Trnavského kraja a okolitých oblastí – spoločnosti ako ZF SLOVAKIA, a. s., PSA Groupe Slovakia, BOGE Elastmetall Slovakia, SIMUNEK.sk, Jaguar Land Rover, Amazon, Tesco, DECATHLON, Kúpele Piešťany a iné, hľadajú operátorov výroby, mechanikov, účtovníkov, inžinierov, vodičov, tím lídrov, finančných analytikov, kuchárov, koordinátorov, manažérov, kvalitárov, obchodníkov a veľa ďalších.

Ponúkajú množstvo povolaní a rôzne formy zamestnania od trvalej práce, na plný či čiastočný úväzok, brigády, prácu popri štúdiu, či stáže. Zástupcovia firiem sú k dispozícii priamo na mieste, aby záujemcom odpovedali na všetky dôležité otázky.

Ilustračné foto

Zvýšenie šance na úspešnú pracovnú kariéru

Okrem lákavých pracovných ponúk si môžu návštevníci, ktorí zavítajú na JobSpoTT zvýšiť šance na úspešnú pracovnú kariéru. Čakajú na nich bezplatné konzultácie kariérneho poradenstva, individuálne i skupinové diskusie s odborníkmi z pracovného trhu, prednášky.

Môžu sa zúčastniť assessment centra, praktických workshopov a ukážky výberových pohovorov. Dozvedia sa, ako využívať moderné technológie pri hľadaní prace, alebo či sa dá naučiť jazyk za 3 mesiace.

Inšpirácie od osobností

Organizátori veľtrhu dobre poznajú pracovný trh a aktuálne trendy, ale vidia aj za horizont súčasných povolaní. V pripravenom programe sa otvoria témy, ktoré zaujímajú ľudí hľadajúcich prvé zamestnanie, tých, ktorí sa rozhodli skúsiť inú profesiu, či nájsť výhodnejšiu, lepšie platenú prácu.

Študenti stredných a vysokých škôl, ľudia v produktívnom veku, ale aj mamičky na materskej, alebo päťdesiatnici stretnú zaujímavé osobnosti, ktoré sa s nimi podelia o názory, skúsenosti s prácou a profesionálnou kariéru. Patrí k nim aj spisovateľ Daniel Hevier, ktorý sa teší na stretnutia so študentmi aj mamičkami na materskej: „Nebudem dávať fúzaté rady. Budeme sa rozprávať a navzájom si odovzdáme inšpirácie.“

Vysokoškolákom pomôže zorientovať sa v bludisku zvanom život a podelí sa s nápadmi, ako sa stať úspešným, naozaj dospelým človekom. Mamičkám predstaví svoju charakteristiku materskej, ako obdobia novej kvalifikácie, kedy sa dajú získať užitočné zručnosti a inšpirácie, možno aj pre budúcu kariéru. Vie, ako na to, pretože on sám bol „otec na materskej“.

Jozef Korbel, športový a mediálny manažér môže rozprávaním o práci so známymi športovcami zaujať nielen fanúšikov športu. Veď bol prvým manažérom Petra Sagana a o dosahovaní úspechov vie z prvej ruky. Patrí k tomu drina, alebo talent? A ako to dokázal Peter Sagan?

Pre návštevníkov veľtrhu, ktorí majú školákov, môžu byť užitočné názory Jaroslava Holečka, predsedu rady zamestnávateľov pre systém duálneho vzdelávania. Rodičom radí, aby usmernili ambície detí už na základnej škole. „Budúcnosť Slovenska je v kvalifikovanej sile. Nie je normálne, že až 63 percent absolventov stredných škôl pracuje v odbore, ktorý nikdy neštudovali,” hovorí J. Holeček.

K zaujímavým osobnostiam patrí aj blogerka roka Nicoleta Vujisicová, ktorá dokazuje, že doktorát z jadrovej fyziky a zmysel pre humor sa skvele dopĺňajú, alebo trénerka komunikačných zručností Olívia Hurbanová, či spoluzakladateľka vydavateľstva Inspira Publishing Tamara Gonarová i expertka na štúdium jazykov Silvia Holéczyová.

Odľahčený pohľad na život, zamestnanie a kariéru prinesie známy moderátor, komik a standupista Ján Gordulič. Veď k práci patrí aj oddych, zábava a spoločenský život. Bude hovoriť na tému Len mŕtva ryba pláva s prúdom. Ste zvedaví, čo tým myslí?

V programe veľtrhu práce JobSpoTT ani tento rok nechýba obľúbená súťaž v jazde na vysokozdvižných vozíkoch SIMUNEK CUP. Súťažiť budú nielen tímy vystavujúcich firiem, ale aj novinári. Už teraz sú organizátori zvedaví, či zvíťazí opäť žena, ako minulý rok, alebo stupeň víťazov obsadí muž.

A priestor vyskúšať si zručnosť s vysokozdvižným vozíkom dostanú, samozrejme, aj návštevníci veľtrhu. Atraktívny súboj o 13.00 hodine medzi sebou v jazde na vysokozdvižnom vozíku o najväčší počet basketbalových košov v rámci JobSpoTT Media Cupu zvedú dvaja špičkoví kladivári olympionik Marcel Lomnický a Trnavčan Libor Charfreitag.

JobSpoTT sa blíži. Nepremeškajte šance na dobrú prácu, informácie, užitočné pre vašu kariéru a skvelý program o úspešnom pracovnom živote.

V utorok 7. novembra 2017 navštívte Mestskú športovú halu v Trnave.

Bližšie informácie nájdete na www.jobspott.sk

Generálnym partnerom podujatia JobSpoTT je ZF Slovakia, hlavní partneri sú spoločnosti PCA Slovakia, BOGE Elastmetall Slovakia, Simunek.sk a Amazon, partnerom je Jaguar Land Rover. Gestorom je Úrad práce v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 5. novembra 2017 19:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.