reklama

Špačinský kotlík umožní v sobotu 9. júna okoštovať výborné guláše, užívať si koncerty a dobrú zábavu

Špačinčania usporiadajú v sobotu 9. júna už štvrtý ročník obľúbenej súťaže vo varení gulášu – Špačinský kotlík 2018.

Do súťaže o najlepší guláš je prihlásených až 33 družstiev. Kvalitu a chuť jednotlivých súťažných gulášov budú aj v tomto roku hodnotiť koštujúci návštevníci festivalu.

„Podujatie je známe svojou priateľskou atmosférou, medzi družstvami vládne vždy výborná nálada. Myšlienkou tohto obľúbeného gulášového festivalu je spojiť ľudí pre dobrú vec a odniesť si z tohto podujatia nádherné zážitky,“ poznamenal jeden zo zakladateľov a organizátorov Branislav Slezák.

Špačinský kotlík má okrem dobrej zábavy, stretnutí známych, kamarátov a obyvateľov obce, aj ďalší rozmer. Výťažok z akcie venujú pre deti z miestnej základnej a materskej školy.


Kompletný program Špačinského kotlíka 2018

Počas trvania akcie bude pre navštevníkov pripravený aj sprievodný program.

Na pódiu špačinského amfiteátra, ktorý sa nachádza v centre obce, vystúpia hudobné a tanečné skupiny, pre deti sú pripravené kreatívne workshopy, maľovanie na tvár alebo batikovanie, prezentácia a predaj kreatívnych a remeselných výrobkov, žrebovanie výhier pre návštevníkov a ďalšie.

V parku pod stromami vznikne PIKNIK zóna, stačí si len zobrať deku a užívať si atmosféru.

Hlavným hudobným ťahákom je hudobná skupina KOLLÁROVCI, ktorí vystúpia o 20,00 hod. Zábava bude pokračovať až do skorých ranných hodín s tanečnou muzikou.

Vstup na celé podujatie je zadarmo.

Organizátorom je obec Špačince a folklórna skupina Špačinčanka.

Ulož ako PDF
Napísal 7. júna 2018 7:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.