reklama

Na dopravnom ihrisku bude Deň detí plný atrakcií a zábavy

Deň detí na Dopravnom ihrisku RM JET za autocentrom na Bratislavskej ulici bude v nedeľu 1. júna 2014 plný zábavy a atrakcií.

Okrem príležitosti riadiť pedálové motokáry bude na dopravnom ihrisku pre deti pripravený skákací hrad, zmrzlina, balóny, hudobné vystúpenia, obrie šípky, maľovanie na tvár, hokejová bránka, fotolab, cukrová vata alebo prezentácia automobilových noviniek a historických veteránov.

dopravne-ihrisko-tt

Deti sa môžu zapojiť do rôznych súťaží, zabaví ich aj obľúbený Šašo Jašo.

Vstup na podujatie je bezplatný, zadarmo bude aj cukrová vata a všetky atrakcie. Návštevníkom bude k dispozícii aj stánok s občerstvením.

Deň detí na Dopravnom ihrisku RM JET sa uskutoční v nedeľu 1. júna v čase od 14. do 18. hodiny.

INFO:
Dopravné ihrisko otvorili do prevádzky v roku 2013.

Pre deti a verejnosť ponúka jazdy na detských šliapacích vozidlách, na bicykli ŠKODA Kid alebo Junior v riadnej premávke, jazdy na odrážadle Master Pull pre najmenších (od 3 do 5 rokov), na vlastných kolieskových korčuliach, prípadne bicykli či kolobežke.

Pre školy realizuje teoretickú aj praktickú časť dopravnej výchovy s cieľom zabezpečiť prevenciu dopravnej nehodovosti detí prostredníctvom nadobudnutia základných vedomostí a zručností.

Viac informácií TU.

MDD-dopravnbe

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2014 9:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.