reklama

Na dopravnom ihrisku oslávia Deň detí bohatým programom

O už tradične zaujímavé popoludnie s bohatým programom sa pri príležitosti Dňa detí postará Autocentrum RM JET na Bratislavskej ulici v Trnave.

V priestoroch dopravného ihriska zažijú návštevníci podujatia množstvo zaujímavého.

Pozvanie autocentra prijali hasiči, ktorí prevedú svoje skúsenosti a šikovnosť pri simulovanom vystrihovaní osôb z havarovaného vozidla, policajti ukážu zblízka stroje určené slúžiace ako motohliadka, v rámci programu sa môžete zoznámiť s činnosťou a výbavou mestských policajtov, chýbať nebudú ani psovodi so svojimi štvornohými vycvičenými zverencami či ukážky prvej pomoci.

dopravne-ihrisko-trnava
Ilustračné foto

Deň detí na dopravnom ihrisku RM JET spestrí aj vystúpenie Detského foklórneho súboru Trnavček, maľovanie na tvár, skákací hrad, zaujímavými atrakciami budú aj alkoholové okuliare alebo simulátor nárazu.

Deti si môžu vyskúšať aj menej známe športové disciplíny, o ich dobrú náladu sa postará aj Šašo Jašo.

Vstup na akciu je bezplatný, k dispozícii bude aj možnosť občerstvenia.

Traja vyžrebovaní návštevníci môžu získať aj zaujímavé ceny: zapožičanie auta Volvo cabriolet na celý víkend s plnou nádržou, fotoaparát od firmy FOTOLAB a balíček výrobkov od Tatrachemy.

Podujatie sa uskutoční v nedeľu 5. júna 2016 v čase od 14.00 do 18.00 hodiny.

Informácie nájdete aj na www.facebook.com/dopravneihrisko.

den-deti-rmjet2016

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2016 14:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.