reklama

RM JET pozýva motoristov na servisnú prehliadku zdarma, pre deti bude program na dopravnom ihrisku

Jarná servisná prehliadka pre vozidlá akejkoľvek značky úplne zdarma je skvelou pozvánkou pre všetkých motoristov na návštevu do trnavského Autocentra RM JET na Bratislavskej ulici.

V sobotu 16. apríla 2016 si môžu nechať motoristi skontrolovať v RM JET-e geometriu vozidla, urobiť test tlmičov a bŕzd, technici im skontrolujú podvozok auta, prevádzkové kvapaliny aj kvalitu pneumatík. Kontrolovať záťažovým testom budú aj autobatérie.

„Podujatie Servisná akcia zdarma je určená pre všetky značky vozidiel. Zákazníci si môžu vybrať sami z dvoch akcií, my im urobíme všetky úkony grátis a navyše dostanú aj výstupy z realizovaných prehliadok,“ priblížila riaditeľka Autocentra RM JET Anna Kadúcová.

rm-servis-pl

Súčasťou sobotného podujatia bude aj niekoľko sprievodných akcií.

Dodávatelia Autocentra RM JET odprezentujú návštevníkom pred showroomom svoje výrobky a produkty, zároveň poskytnú vecné odmeny do pripravovaných súťaží pre návštevníkov.

Autocentrum RM JET, ako prevádzkovateľ jediného dopravného ihriska v Trnave, nezabúda ani na najmenších. V priestoroch ihriska si môžu nechať deti skontrontrolovať, nastaviť alebo opraviť svoje bicykle alebo trojkolky. Zároveň sa na dopravnom ihrisku uskutočnia aj súťaže o ceny a odmeny, samozrejme, k dispozícii budú aj obľúbené pedálkáry.

Akcia bude prebiehať v sobotu od 9. do 14. hodiny.

Autocentrum RM JET je autorizovaným predajcom a servisom pre vozidlá značkeik Škoda, Volvo a Seat pre trnavský región.

Všetky informácie nájdete na www.rmjet.sk alebo na facebookovskej stránke autocentra.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 14. apríla 2016 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.