reklama

Pozvánka: Family Day na dopravnom ihrisku RM JET bude aj so spartakovcami

Bezpečnosť detí na cestách nám nie je ľahostajná. To je základná myšlienka projektu Detského dopravného ihriska (DDI) RM JET a Autocentra RM JET na Bratislavskej ulici v Trnave.

Praktické jazdy, vedomostné testy, hudba, maľovanie na tvár, súťaže, ale aj autogramiáda futbalistov FC Spartak.

To všetko a ešte aj všeličo iné vás čaká už v nedeľu 24. mája od 14. hodiny v priestoroch Detského dopravného ihriska.

dopravne-tt

Filozofiou DDI je podporovať vedomosti, zručnosti a správanie detí na pozemných komunikáciách i mimo nich – a zároveň podporovať ich fyzickú zdatnosť a chuť pohybovať sa, nakoľko všetky dopravné prostriedky sú „šlapacie“.

A keďže s pohybom súvisí šport a so športom futbal, hokej, golf, tak sme sa rozhodli tieto športové odvetvia podporovať a spájať sily na motiváciu u detí k pohybovým aktivitám.

Napriek tomu, že predávame vozidlá (pohodlie) chceme apelovať aj na pohyb a zdravý životný štýl, ktorý treba budovať od malička.

Preto je dopravné ihrisko otvorené aj pre verejnosť počas víkendov.

FC SPARTAK Trnava a RM JET už dlhšiu dobu spolupracujú na propagácii DDI na futbalových zápasoch juniorov v Červeníku a v tomto roku sme sa spoločne pustili do projektu osvety prostredníctvom zápasov I.ligy a vznikla myšlienka pripraviť pre fanúšikov SPARTAKa, pre našich zákazníkov, pre podporovateľov športu FAMILY day na ktorom predvedú naši futbalisti fyzickú zdatnosť, vedomosti a svoj vtip pri dopravných aktivitách.

Pripravený je program pre deti aj dospelých, bude hrať živá hudba, občerstvovacie stánky, fanshop Spartaka, ŠKODA stánok, maľovanie na tvár a, samozrejme, súťaže aj pre fanúšikov malých i veľkých. Víťazi dostanú odmeny.

Očakávame zábavu a chuť športovať. RM JET a futbalisti FC SPARTAK Vás srdečne pozývajú.

(Tlačová správa)

fam-day-rmjet

Ulož ako PDF
Napísal 19. mája 2015 0:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.