reklama

Nočný piknik na dopravnom ihrisku: najprv cyklojazda, potom opekačka a pedálovanie

Večer plný zábavy a nových zážitkov sľubuje pripravované podujatie Nočný piknik na Detskom dopravnom ihrisku RM JET na Bratislavskej ulici v Trnave.

Prevádzkovateľ ihriska a predajca vozidiel značky Škoda, ktorá je partnerom prebiehajúcej Tour de France, organizuje jednoduchú rodinnú cyklojazdu určenú pre deti aj dospelých.

Vyvrcholením večernej jazdy po určenej trase s dvoma stanovišťami, z ktorých si účastníci prinesú do cieľa na dopravnom ihrisku pečiatky o absolvovaní trasy, bude nočný piknik na dopravnom ihrisku.

ddi-n1
Piknik sa uskutoční pod umelým osvetlením, deti si môžu zajazdiť aj na pedálkárach

Na pikniku sa bude opekať, tancovať a zabávať na detskej diskotéke, deti si môžu vyskúšať aj nočné jazdy na pedálkárach. V priestoroch dopravného ihriska bude možné aj piknikovať pod umelým osvetlením.

Stačí si priniesť deky, lehátka a suroviny na opekanie.

Partner podujatia, predajňa a servis bicyklov Cyklocentrum PLUS Trnava na požiadanie skontroluje bezplatne účastníkom stav bicyklov.

Tí, ktorí absolvujú určenú cyklotrasu a prinesú pečiatky, dostanú zdarma špekáčik.

Na nočný piknik sú, samozrejme, pozvaní aj tí, ktorí nebicyklujú.

Podujatie sa uskutoční v sobotu 25. júla so začiatkom o 19. hodine. Ukončenie podujatia je plánované pred polnocou.

Udalosť je aj na Facebooku (link tu). Tu bude zverejnená vo štvrtok aj trasa a stanovištia.

ddi-n2

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2015 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.