reklama

Nočný piknik na dopravnom ihrisku: najprv cyklojazda, potom opekačka a pedálovanie

Večer plný zábavy a nových zážitkov sľubuje pripravované podujatie Nočný piknik na Detskom dopravnom ihrisku RM JET na Bratislavskej ulici v Trnave.

Prevádzkovateľ ihriska a predajca vozidiel značky Škoda, ktorá je partnerom prebiehajúcej Tour de France, organizuje jednoduchú rodinnú cyklojazdu určenú pre deti aj dospelých.

Vyvrcholením večernej jazdy po určenej trase s dvoma stanovišťami, z ktorých si účastníci prinesú do cieľa na dopravnom ihrisku pečiatky o absolvovaní trasy, bude nočný piknik na dopravnom ihrisku.

ddi-n1
Piknik sa uskutoční pod umelým osvetlením, deti si môžu zajazdiť aj na pedálkárach

Na pikniku sa bude opekať, tancovať a zabávať na detskej diskotéke, deti si môžu vyskúšať aj nočné jazdy na pedálkárach. V priestoroch dopravného ihriska bude možné aj piknikovať pod umelým osvetlením.

Stačí si priniesť deky, lehátka a suroviny na opekanie.

Partner podujatia, predajňa a servis bicyklov Cyklocentrum PLUS Trnava na požiadanie skontroluje bezplatne účastníkom stav bicyklov.

Tí, ktorí absolvujú určenú cyklotrasu a prinesú pečiatky, dostanú zdarma špekáčik.

Na nočný piknik sú, samozrejme, pozvaní aj tí, ktorí nebicyklujú.

Podujatie sa uskutoční v sobotu 25. júla so začiatkom o 19. hodine. Ukončenie podujatia je plánované pred polnocou.

Udalosť je aj na Facebooku (link tu). Tu bude zverejnená vo štvrtok aj trasa a stanovištia.

ddi-n2

Ulož ako PDF
Napísal 22. júla 2015 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.