reklama

Kolieskový deň na dopravnom ihrisku bude v nedeľu o zábave aj súťažiach pre rodiny

Ak máte súťaživého ducha, radi sa zabávate a máte chuť stráviť príjemné popoludnie v dobrej spoločnosti, príďte v nedeľu na dopravné ihrisko RM JET.

V nedeľu 15. mája sa tu uskutoční Kolieskový deň, podujatie určené pre celé rodiny.

Stačí prísť na akomkoľvek dopravnom prostriedku na kolieskach a zaregistrovať sa do súťaže.

dopravne-ihrisko-trnava
Dopravné ihrisko v Trnave

Účastníci po registrácii vyrazia z dopravného ihriska na na krátku cyklistickú trasu (približne 3 km), počas ktorej absolvujú vedomostné súťaže s občerstvením. Cieľom jazdy je opäť dopravné ihrisko.

Tu sa uskutoční finálové kolo zručnosti a budú vyhlásení víťazi. Najlepší účastníci si odnesú aj pekné ceny. Súťažiť môžu deti a dospelí.

Registrácia účastníkov začína o 15.00 hodine, štart je o 16.00 hodine.

Kolieskový deň sa uskutoční v priestoroch dopravného ihriska RM JET na Bratislavskej ulici v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 12. mája 2016 7:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.