reklama

Kolieskový deň na dopravnom ihrisku bude v nedeľu o zábave aj súťažiach pre rodiny

Ak máte súťaživého ducha, radi sa zabávate a máte chuť stráviť príjemné popoludnie v dobrej spoločnosti, príďte v nedeľu na dopravné ihrisko RM JET.

V nedeľu 15. mája sa tu uskutoční Kolieskový deň, podujatie určené pre celé rodiny.

Stačí prísť na akomkoľvek dopravnom prostriedku na kolieskach a zaregistrovať sa do súťaže.

dopravne-ihrisko-trnava
Dopravné ihrisko v Trnave

Účastníci po registrácii vyrazia z dopravného ihriska na na krátku cyklistickú trasu (približne 3 km), počas ktorej absolvujú vedomostné súťaže s občerstvením. Cieľom jazdy je opäť dopravné ihrisko.

Tu sa uskutoční finálové kolo zručnosti a budú vyhlásení víťazi. Najlepší účastníci si odnesú aj pekné ceny. Súťažiť môžu deti a dospelí.

Registrácia účastníkov začína o 15.00 hodine, štart je o 16.00 hodine.

Kolieskový deň sa uskutoční v priestoroch dopravného ihriska RM JET na Bratislavskej ulici v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 12. mája 2016 7:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.