reklama

Deň detí na dopravnom ihrisku v Trnave sľubuje pestrý a atraktívny program

Jediné detské dopravné ihrisko v okrese Trnava na Bratislavskej ulici pripravuje pre rodiny s deťmi opäť zaujímavé podujatie pri príležitosti Dňa detí.

V nedeľu 31. mája 2015 od 14. hodiny pripravila RM JET-ka Deň detí so zameraním na BEZPEČNOSŤ.

Bohatý program pre malých aj veľkých iste splní očakávania všetkých, ktorí detské dopravné ihrisko navštívia.

dd-rmjet

Na dopravnom ihrisku uvidíte zásah hasičov pri hasení vraku vozidla s kompletnou dostupnou technikou, návštevníci si môžu vyskúšať simulátor nárazu, alkoholové okuliare, prvú pomoc s najmodernojšou oživovacou figurínou, zhadzovanie plechoviek vodou, k dispozícii budú samozrejme aj pedálkáry.

Dobré rady poskytnú deťom aj rodičom zástupcovia policajného zboru aj mestskej polície.

O zábavu prítomných sa postará aj hokejové ihrisko, skákací hrad, maľovanie na tvár, tvorivé dielne, tanečné a divadelné vystúpenie či koncert skupiny Acoustic Boom.

V súťaži FOTOLAB-u môžete vyhrať fotoaparát Canon, k dispozícii bude aj stánok Škoda Auto, o občerstvenie sa postarajú Pat a Mat a McDonald´s.

Vstup na podujatie je voľný.

Primárnou myšlienkou DDI je orientácia na bezpečnosť detí na cestách a pohybová aktivita detí, ktorú sa prevádzkovateľ ihriska snaží pravidelne podporovať jednotlivými akciami.

Ulož ako PDF
Napísal 27. mája 2015 7:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.