reklama

Deň detí na dopravnom ihrisku v Trnave sľubuje pestrý a atraktívny program

Jediné detské dopravné ihrisko v okrese Trnava na Bratislavskej ulici pripravuje pre rodiny s deťmi opäť zaujímavé podujatie pri príležitosti Dňa detí.

V nedeľu 31. mája 2015 od 14. hodiny pripravila RM JET-ka Deň detí so zameraním na BEZPEČNOSŤ.

Bohatý program pre malých aj veľkých iste splní očakávania všetkých, ktorí detské dopravné ihrisko navštívia.

dd-rmjet

Na dopravnom ihrisku uvidíte zásah hasičov pri hasení vraku vozidla s kompletnou dostupnou technikou, návštevníci si môžu vyskúšať simulátor nárazu, alkoholové okuliare, prvú pomoc s najmodernojšou oživovacou figurínou, zhadzovanie plechoviek vodou, k dispozícii budú samozrejme aj pedálkáry.

Dobré rady poskytnú deťom aj rodičom zástupcovia policajného zboru aj mestskej polície.

O zábavu prítomných sa postará aj hokejové ihrisko, skákací hrad, maľovanie na tvár, tvorivé dielne, tanečné a divadelné vystúpenie či koncert skupiny Acoustic Boom.

V súťaži FOTOLAB-u môžete vyhrať fotoaparát Canon, k dispozícii bude aj stánok Škoda Auto, o občerstvenie sa postarajú Pat a Mat a McDonald´s.

Vstup na podujatie je voľný.

Primárnou myšlienkou DDI je orientácia na bezpečnosť detí na cestách a pohybová aktivita detí, ktorú sa prevádzkovateľ ihriska snaží pravidelne podporovať jednotlivými akciami.

Ulož ako PDF
Napísal 27. mája 2015 7:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.