reklama

Radnica zrušila Reprezentačný ples mesta Trnava. Akciu chce pozdvihnúť a organizovať ju spoločne s TTSK

Vedenie trnavskej radnice po 22. rokoch zrušilo dlhoročnú tradíciu reprezentačných plesov.

Približne pred mesiacom – v decembri 2017 – schválilo mestské zastupiteľstvo rozpočet na rok 2018, ktorý počíta v príjmovej aj výdavkovej časti s organizovaním Reprezentačného plesu mesta Trnava v tomto roku.

“V roku 2018 sa uskutoční 23. ročník reprezentačného plesu mesta Trnava. Ples je obľúbeným kultúrno-spoločenským podujatím roka so zámerom podpory subjektov tretieho sektora pôsobiacich na území mesta z jeho finančného výťažku,” uvádza sa v rozpočte.

O niekoľko týždňov neskôr však mesto rozhodlo, že ples nebude.

Vedenie mesta prostredníctvom hovorcu Pavla Tomašoviča odkázalo, že v krátkom čase plánuje podpísať dohodu o spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom (TTSK) v oblasti kultúry.

“V tomto kontexte sa uvažuje aj o možnosti pozdvihnúť reprezentačný ples mesta na nadregionálnu úroveň a organizovať ho v spolupráci s TTSK, prípadne organizovať ho raz v réžii mesta Trnava a ďalší rok v réžii TTSK. Konečné rozhodnutie bude známe až po rokovaniach o spolupráci aj v iných oblastiach kultúry,” sprostredkoval úvahy radnice Tomašovič.


Príhovor primátora Petra Bročku počas reprezentačného plesu 2016

FOTO: Archív / (IM)

Trnavská radnica zároveň pripomína, že počas tohtoročnej sezóny sa uskutoční v Trnave viacero plesov.

“Týmto rozhodnutím nedošlo k výpadku možnosti pre občanov stráviť fašiangové obdobie plesovou zábavou,” tvrdí radnica.

Časť finančných prostriedkov naplánovaných na tohtoročný reprezentačný ples má byť použitých na posilnenie plesu seniorov.

Reprezentačný ples mesta Trnava bol po minulé roky nielen miestom pre zábavu, ale aj priestorom pre stretnutia Trnavčanov.

Na plese sa stretávali so zástupcami radnice obyvatelia mesta, predstavitelia spoločenského, kultúrneho, politického či športového života, domáci podnikatelia, zástupcovia univerzít, rôznych organizácií a inštitúcií.

Dôležitou súčasťou podujatia bol jeho charitatívny rozmer. Predstavitelia mesta každoročne odovzdali výťažok z plesu v hodnote viac ako 4000 eur trnavským organizáciám, ktoré sa venujú ťažko telesne a mentálne hendikepovaným deťom, mládeži aj dospelým.

“Prirodzene, budeme hľadať aj možnosti, ako pomôcť tým charitatívnym aktivitám, ktoré boli v minulosti samosprávou podporené z výťažku plesu,” poznamenal P. Tomašovič.

Ulož ako PDF
Napísal 17. januára 2018 7:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

71 komentárov pre “Radnica zrušila Reprezentačný ples mesta Trnava. Akciu chce pozdvihnúť a organizovať ju spoločne s TTSK”

 1. 1
 2. 2
  Karol says:

  Čo všetko chce Peter Bročka pozdvihnúť? Čokoľvek. Čokoľvek musí byť LEPŠIE ako bolo, nakoľko je to jeho jediná politická stratégia. Ples bude pozdvihnutý nikto nevie čím, ale bude. Stánky na Vianoce
  rovnako, musia byť nové, musí to byť lepšie. Kosenie trávy? V prvom rade to musí byť lepšia a zelenšia tráva a kosačky novšie. A ak chodíš na bike? Lepšie cesty pre cyklistov sú téma. Ľudia, prebuďte sa. Je to
  normálne, že chce všetko lepšie, pozdvihnutejšie, modernejšie, mladšie, bezpoorovejšie. Je to jeho taktika ako zaujať svojich voličov. Peter Bročka je najväčší populista a demagóg v regionálnej politike
  Slovenska a veľa ľudí ho neodhadlo. Robí politiku marketingovo, nie orientovane na výsledky pre mesto, ale pre svoje preferencie. Fandil som mu, volil som ho, ale nakoľko v podstate len robí všetko LEPŠÍM a to asi za každú cenu, voliť ho nebudem.

  • 2.1
   Terazky says:

   A bude lepšie spojili sa dva prúdy najúprimnejších, najtransparentnejších, najčestnejších politických prúdov Slovenskej republiky.Boj o Trnavu sa začal a aj o Slovenslo.LTT a OĽANO to je to najlepšie čo kedy vzniklo v dejinách Trnavy.Fungovanie univerzity, Učeného tovarišstva,účasť Trnavskej posádky v SNP je len slabým odvarom oproti tomuto dejinnému zoskupeniu.Kto môžeš uteč !!!!

   • 2.1.1
    PUK says:

    Obe hnutia postavené na klamstve a ohováraní majú ambície určovať morálku spoločnosti a chovajú sa ako komisári z doby POL- POTA ,ked v Kambodži vládli Červený Kméry

    • 2.1.1.1
     DPH says:

     V Kambodži na nich s láskou spomínajú a myslí že do dnes zasadajú medzinárodné tribunály ktoré odsudzujú činnosť Červených Kmérov.

  • 2.2
   Dan says:

   V čom je Brocka populista?Karol prestaň tu vyplakavat, nikto ti Brocku nekáže voliť. Vol si stranikov z KDH alebo Smeru.U mňa je Brocka najlepší primátor a hlavne si nenechá rozkazovať od najväčšieho podnikateľa v Trnave.

   • 2.2.1
    jm says:

    Ze v com je populista? Dan, clovece, kde zacat? Vlastne od zaciatku. Uz to jeho “nemal som kampan len jeden bilboard” bolo klamstvo. Robila mu ju normalne agentura a ta ista firma ma za to ksefty s Trnavou. Ked sa ho na to opytas na facebooku tak ta ten tvoj najlepsi primator zablokuje, lebo u populistu sa neprijemne veci nediskutuju. A ak ti fakt staci na vyber primatora to ze taha Trnavu do sudnych sporov, neviem co ti mam na to povedat. To je uz uroven babky demokratky. Hlavne, ze tomu fuj fuj podnikatelovi ukaze, nevadi ze klame a roz**** mesto.

    • 2.2.1.1
     dan says:

     Kde mal viac bilbordov?Aké má tá firma kšefty s Trnavou?Brocka ako aj iní ľudia majú právo dať preveriť na súd či nebol niekde porušený zákon.

     • 2.2.1.1.1
      pre Dana says:

      Nech len preveruje, nech len preveruje, len by pri tom nemusel sposobovat skody podnikatelom.

     • 2.2.1.1.2
      maco says:

      dan zabudol si na jednu malickost. brocka ako primator zazaloval partnera mesta a v zmluve sa jasne pise za ked je nejaky problem v prvom rade rokuju partneri spolocne. on nie je majitel mesta, on ho len spravuje a riadi. zmluvu v mene mesta uz tu nedodrzal a porusil ju. to nahrava city arene a v tom maju pravdu. mohol aspon vyvolat proforma rokovanie a poslat tam nejaku ovecku aby sa nepovedalo. ale on je frajer a mysli si ze je kral. co ale nemusi byt pravda. aj preto je to riskantny plan pre mesto co je nezodpovedne.

      • 2.2.1.1.2.1
       Bročka je says:

       Myslíš, že to čo primátor urobil nebude niesť dôsledky aj pre iných ľudí? Napríklad strata v niečo niekde nejako inom?

   • 2.2.2
    DPH says:

    Nezávislá čvarga spodina spoločnosti ktorí tvrdia, že s jedným bilbordom a neplatením daní ohúria celú Trnavu.Matovič mal byť dávno v Monte Kuku a tam mohol skladať rotačnú tlačiareň čo načierno doviezol do republiky.Len hambu robia Trnave.

  • 2.3
   Jaro P. says:

   Konečne to niekto napísal normálne a jasne. Peter Bročka už nebude primátor Trnavy pretože tento rok ho evidentne politický zničí. On nenastal Poórovcov, on nasral občanov mesta a urobil to úplne v pohode a ešte je na to hrdý. Peter, my na Tvoje a Jofove zlepšenie nie sme zvedaví. My sme sa tešili na mestský ples! Jaro a manželka

   • 2.3.1
    Dan says:

    To povedal kto,že Brocka nebude primátor? O tom snáď rozhodnú ľudia. Aby ste zas neplakali ako pred troma rokmi…Pán Jaro P.skrz nejaký ples sa nezrúti svet.

    • 2.3.1.1
     Jaro P. says:

     Nebude primátor a nikto neplakal pred troma rokmi. Populizmus jeho formátu nemá viac ako 4 ročnú účinnosť, verte mi pane. Ľudia už pochopili, že nerobí pre nich ale svoje promo. Nič v zlom, na začiatku som mu držal palce. Jaro

     • 2.3.1.1.1
      sotek says:

      Zasnem ako clanok o zruseni plesu spusta negativne emocie frustrovamych ludi. A utoky na primatora. Jeden normalny argument som tu necital, len nepodstatne kecy. Pozerajte trosku optimistickejsie na svoje mesto. ak chcete politicku debatu, tak toto nie je spravny clanok. Kludne si velebte Smer v pravde.

      • 2.3.1.1.1.1
       Samo says:

       Asi takto:
       Chceli byť Lepší, Čitateľnejší a neviem ešte akí.
       Skutek utek.
       Na zrušenie plesu nedali odpoveď, resp. to čo uviedli ako odpoveď boli taľafatky zo IV. cenovej. Ples nie je dôležitý, podstatný je spôsob, ako to spravili. Navyše veľa akcií je typu “čo sa babe prisnilo”.
       Ľudia nemajú odpoveď na dôležité témy, namiesto toho sa riešia vianočné stánky, kolobežky, cykloveza, elektrické autá, 40 bicyklov pre nejakú NO či čo to je a podobné nezmysly. Veľa aktivít je len v rovine sci-fi, veľa ich je v omeškaní. Na tieto nezmysly idú naše dane.
       Akcia ples bola asi povestná, neviem či posledná kvapka.
       Obyvateľom Trnavy sú tieto maniere už na smiech.
       Z tejto možno aj miestami drsnej komunikácie by si mali brať poučenia. Ak ich spätná väzba nezaujíma, tak ich ľutujem.

   • 2.3.2
    Juraj says:

    Jaro, Karol, atď., v mnohom s Vami súhlasím, avšak neviem, kde beriete tú istotu, že udalosti minulých dní typu, žaloba, trhy, stánky, vypílené stromy, nezmyselné zadlžovanie Trnavy, cykloveža, zrušený ples a pod. sú argumenty, ktoré by ubrali LT na popularite. Internetové diskusie a prieskumy sú veľmi zavádzajúce a nepresné. Tak napr. podľa facebookového prieskumu by asi dnes vyhrali voľby SaS, potom OĽANO, Sme rodina a až na štvrtom mieste Smer. Myslíte, že keby sa konali reálne volby dopadli by to takto, určite nie.
    Neprepadajte ilúzii, že každý volič je na internete a každý vie, čo sa v meste deje.

    • 2.3.2.1
     Jan says:

     Jé prepáč, Jurko,že ideme opravovať školy a stavať dom pre sociálne slabsich ľudí. My si radšej pozicame peniaze pre City Arénu. Ešte ráz prepáč aj za nové stanky, nabudúce kúpime len plachty. ..

  • 2.4
   Miro says:

   Karol,
   mám pocit, že som si práve prečítal moje vlastné myšlienky.
   Perfektne zachytené. Super.

 3. 3
  jm says:

  Toto je asi prvy krat co pocujem, ze nieco sa pozdvihne tym, ze sa to zrusi. Nech zije logika na mestskom urade! Inak mam pocit ze takto tento rok pozdvihli aj cestarov a odhrnacov. Jednoducho z roka na rok “lepsie”.

 4. 4
  Terazky says:

  Odmlčal sa Juraj Fuzák poslanec za LTT,žeby nechcel byť rušený pri rozmýšlaný o prerozdeľovaní dotácií .Komu pomôcť, koho utopiť?Tak teda nerušene rozmýšľaj a nanarob moc zla ,lebo karma na takých ako ty čaká a navyše je zdarma.

  • 4.1
   PUK says:

   Neodmlčal,asi bol už napomenutý za svoje príspevky.Dotácie už má rozdelené,takže fachčí jak fasa mašinka na odstraňovanie nánosov v kanalizačnom potrubí na Družbe.Len pozor aby si aj ty nesmrdel ako výstroj na ZŠ.

  • 4.2
   bin Fusko says:

   Možno je tu anonymne

  • 4.3
   bezdomovec says:

   Je vyčerpaná mozgová kapacita mozečku dáždovky. Aj tak vydržal dosť dlho pri tej kapacite a intenzite.

 5. 5
  dotacie says:

  Terazky, ze rozmysla o dotaciach ? to si trafi !
  Dam ruku do ohna ze rozmysla, ako napriklad zdovodni ze zasa dali svojim dotacie, hoci ich ani nepotrebuju.
  Napriklad poslanec Lancaric a “eko” fest. Na co tato akcia potrebuje dotacie Mesta Trnava, ked ma takych velkych sponzorov ? Staci si pozriet zoznam sponzorov a agenturu Duna, ktora urcite nepotrebuje dotacie mesta.
  Vie toto niekto logicky zdovodnit ? a urcite tam budu dalsie dotacie,ktore su iba dotacie politicke- t.z. rovno dotacie svojim akciam, ludom a komunitam.
  Nic , vobec nic sa v tomto opat nezmenilo.

 6. 6
  dan says:

  Tak nedajme ani Lumenu.No nie?Aj Lumen je politická akcia KDH?Mňa Lumen nezaujíma,ani tam nechodím,ale keďže tam chodí veľa ľudí,tak si ju zaslúžia.

  • 6.1
   anti says:

   Áno dan podľa týchto diverzantov treba všetko zrušiť.
   Tí ktorí nikdy nič nevytvorili a nemajú na to niečo vytvoriť žiarlia a závidia úspech.

   • 6.1.1
    kultúrnik says:

    Dotácie dostáva Trnavská brána, Countryfest, Trnavský jazzyk a desiatky ďalších. Tak to poďme všetko rušiť. “Skapal pes” tu už bol.

 7. 7
  dotacie says:

  Zle ste to pochopili. Koli tomu ze dotacie dostavaju stale tie iste akcie. Niektore z nioch maju take rozpocty, ze vazne bez dotacie mesta sa zaobidu. Ich akcia by biol aj tak. Ale koli tomu , ze sa nedostane na ich ukor na dalsich brani to vzniku dalsich akcii o ktore mozno vsetci v tomto meste prichadzame. Preco by to malo byt iba o tej zavisti ? Na jednej strane vsetci nadavate ze Smeraci davaji iba svojim a koli tomu nie su peniaze sa zdravotnictvo , skolstvo a podobne. V tomto pripade tuto schemu obhajujete.
  Kolko dalsich akcii by mohlo byt v meste , keby tie dotacie dostavali ti co ich skutocne potrebuju ?

  • 7.1
   občan says:

   To sa môžeš pýtať prečo dostal dotáciu napríklad Berliner – Klembara je člen kultúrnej komisie, jeho hlavný sponzor je ESET. On to potreboval?? A takto a takto môžeš pokračovať ďalej …..

  • 7.2
   dan says:

   No a čo,že dostávajú stále tie isté akcie?Snáď také,kde chodí najviac ľudí.Aj Spartak dostáva na mládež najviac.Neviem koľko akcií by mohlo byť v meste,ale každý občan môže spraviť akciu a môže zažiadať o dotáciu.

 8. 8
  dotacie says:

  No, ale , ked je to takto. Co sa vlastne zlepsilo ? vraj je to lepsie teraz. A citam, ze to dostavaju takmer sami taki , ktorym to vazne netreba, ako citam:)

  • 8.1
   občan says:

   Ale tu nejde o to či treba alebo netreba, každý môže požiadať o dotáciu, vrátane občianskych združení, športových klubov, tanečných klubov atď a plus ešte môžeš žiadať dotáciu resp. príspevok z participatívneho rozpočtu, len si treba žiadosť podať. Koľkí o dotáciu vôbec nežiadajú a potom mudrujú ako by oni potrebovali. A určite sa zmenilo minimálne v tom, že sa k dotáciám dostáva čoraz viac občanov resp. organizácii.

 9. 9
  Vlado says:

  Niektoré veci ako napríklad tento ples, vianočné trhy, spor z CA sa majú ponechať ak to funguje kto to teraz da do poriadku? Vianočné trhy budú ešte dráha sranda (nova hala, nové stánky…) a pritom mesto to malo zadarmo a ešte za to dostalo peniaze. A to nevravím o spore z CA ktoré sa budu súdiť možno niekoľko rokov. Ale smer Brocku je fajn až na pár faulov ako tieto a na orientáciu pri ktorej kašle na motoristov a parkovanie. Volil by som ho ale nerobí všetko iba dobre

 10. 10
  presstitút says:

  Týmto článkom sa Poko celkom odhalil a zaradil sa do rozvetvenej rodiny presstitútov.

  Po niekoľko dňovej kampani a la ples, keď už vyhorela na rozkaz prilial olej.

  Po veľkej frustrácii z úspešných Adventných trhov sa spojil so spodinou žurnalistiky istým Gabom a kydajú tu spoločne hnoj. Ten rukopis je identický ako zbankrotovaný časopis.

  Vytvorili matematickú rovnicu o troch známych:

  Pániček ( MP) + presstitút 1 (PP) + presstitút 2 (GK) = hnoj = špina = VIP

  Prajeme veľa úspechov, nezabúdame !

  • 10.1
   jano says:

   Tak TO môžeš byt akurat ty, lebo asi nevieš už prekusnúť tú vlnu nevôle co sa spustila na tvojho oblúbenca…všade sa píše len na zaklade toho čo mesto robí, a určite si v novinách nepišu vymayslené kauzy. A tá zloba čo panuje medzi ludmi je na každom možnom portáli, doradu…je to len obraz dnešnej doby a hlavne ludí samotnych. Pán všemocný nech sa spamatá, a nech začne robiť, čo ludia chcu a nie čo chce on. Ludia sa chcu baviť, tak nech im to neberie, chcu Gulivera a ohnostroj, tak nech im ho nechá…chcu odstrániť v meste smrad, a chcu parkovaci dom, tak nech začnú mysleť ako to urobiť…tým si u ludí šplhne. Lenže zatiaľ ukazuje iba svoju moc….

   • 10.1.1
    bezdomovec says:

    Ludia chcú predovšetkým, aby s ich peniazmi bolo nakladané hospodárne a účelne.Nie ako sa kto z vedenia mesta vyspí.A zmätený Fuzák potom hovorí, že Janošík bol Čech,ked to riadia od buk do buka.

  • 10.2
   Neurazajte Poka says:

   Neurazajte Poka laskavo, pane. Ak poviete mladej dame, ze je ku*va, kopne Vas do rozkroku. Ak poviete Patrikovi, ze je presstitut, t.j. ku*va, tak sa ovladne. Ale ja, ako jeho podporovatel, ja Vas nakopem, ked Vas najdem. Hlupak ste.

  • 10.3
   Heisenberg says:

   to: presstitút.
   To už je výkon takéto konštrukcie sem písať, tlieskam! Porovnávať rukopis spomínaných dvoch autorov musí byť každému kto sleduje média v Trnave smiešne, ale u Vás to vyzerá skôr ako zámer z nejakého dôvodu si kopnúť do Pokorného. Mne ten článok príde ako normálny materiál s vyjadreniami zástupcu mesta, žiadna dojmológia.
   A “nezabúdame” – ? Bude sa účtovať alebo čo? Na kandelábre?

   • 10.3.1
    Neurazajte Poka says:

    to: Heisenberg.
    Ak začne kritizovaný subjekt kopať do novinára, je to začiatok konca. To je všetko. LTT a nimi platení diskutéri sú v koncoch. Ale tvrdia, že platí tu niekto iný niekoho iného. To je na tom naviac zábavné.
    Áno, odporcov chcú vešať na kandelábre.

  • 10.4
   Osa says:

   Presný zásah do osieho hniezda !!

 11. 11
  dotacie says:

  kazda kritika- su spinavci. velmi sme nepostupili. Kde si mala inmde verejnost precitat, ze ples je zruseny ? Ja osobne som sa to dozvedel z tohto webu prvykrat. Ved este myslim minuly tyzden na webe Mesta Trnava bola reklama na ples. Kde je na webe mesta trnava clanok, ze ten ples je zruseny ?
  Za kazdou vetou , ktora Vam nesedi vidite hned Poar, alebo Kopunka. Pritom to nemusi mat s nimi nic spolocne. Uboziaci, ktori nevedia normalne prijat aj slova kritiky. Ani toto nie je Lepsie. Lepsia komunikacia urcite nie a ani lepsie spravanie.

  • 11.1
   Neurazajte Poka says:

   To riti, to co si tu kto dovoluje: urazat novinarov, urazat kritikov primatora, vsade samy Poor, Kopunek, Piacek, do prdele, Vam tu vsetkym hrabe. Icte do prdele. To tu fakt bude diktarura Brockovcov?

   • 11.1.1
    Logik says:

    Rozumiem – urážať primátora je povolené, kritizovať ostatných a pánov presstitútov je zakázané – logické. Gabova Logika.

 12. 12
  fans says:

  Hlavne že vyhráme ligu aj Oskar a Ivan súhlasili.
  Načo sú penalty a ofsajdy ?
  Bude to sláva ako v Rimavskej Sobote aj tam sme to vykšeftovali.

 13. 13
  Odchod do gulí says:

  “Prípad ples” je ukážkou myslenia s veľmi nízkymi pohnútkami a snahou predviesť svoju moc.
  Takisto nejasný a variantý spôsob riešenia plesu v budúcnosti s VUC nemá myšlienku.
  Ples je z dlhodobého pohľadu nepodstatný. Lenže spôsob jeho zrušenia, vrátane ďalších svojvoľných akcií nám napovedá, že čím skôr táto “sebranka” zmizne, tým menej škôd napácha.

  • 13.1
   Labakan says:

   Prosím už nie, to by bol možný návrat.Niekto tam navrhoval pomenovanie ČVARGA,ja sa prikláňam ,došlo by k určitému zjednodušeniu a zjednoteniu.Pouvažujte nad tým, prosím.

  • 13.2
   Spomienky says:

   Nebojte tak skoro neodídeme. Vaše škody čo ste napáchali so skorumpovanými politickými stranami KDH-Smer-SNS-SDKU sú značne velke.Trebe len porkoovcam pripomínať Reklamné lavičky, Tir Petroleum,Kaufland v nemocnici,pozemky pod City Arénu ,každoročne sponzorovanie Spartaku ,Pobieckeho zákazky bez súťaže. ..Váš Vladko to ale zabil s pôžičkou na Letisku v Piešťanoch ..všade má prsty.

   • 13.2.1
    DPH says:

    Nezávislí sú politická anomália kde sa dali dokopy ľudský skrachovanci -čvarga.V politickej strane by museli dlho preukazovať a dokazovať záujem o veci verejné aby sa presadili na kandidátku.Takto sa stretnú dajú po pive vyhlásia sa za nezávislých a ideme transparentne robiť čo chceme ,pokiaľ nás nechytia.

    • 13.2.1.1
     Alebo takto says:

     DPH správne znenie :
     Slovenské politické strany sú politická anomália kde sa dali dokopy ľudský skrachovanci -čvarga.V skutočnej politickej strane by museli dlho preukazovať a dokazovať záujem o veci verejné aby sa presadili na kandidátku.Takto sa stretnú dajú po pive vyhlásia sa za politikov a ideme transparentne kradnúť čo chceme ,pokiaľ nás nechytia.

 14. 14
  Prípad ples says:

  V podstate bezvýznamný “Prípad ples” môže byť aj povestnou poslednou kvapkou.

 15. 15
  Ovca says:

  Mne je úplne jedno či nejaký ples bude alebo nebude. Prekáža mi však, že nevieme pravý dôvod. Že ho chcú pozdvihnúť? Ako, kde? Lepšiu sálu aj so službami ako v Holiday Inn nemáme, takže kde ho chcú pozdvihnúť? Programom? Však program si objednávalo mesto, takže ho malo plne v rukách. Takže aký je pravý dôvod?

 16. 16
  Tomáš says:

  To čo je na celej debate trápne, že nakoniec bude vinný ten čo podá informácie. Ak chce jedna ci druhá strana počúvať iba to co sa im páči, pustite si cd. V rozhodovaní o spoločnom, o samospráve, je dobré vypočuť si všetky nazori. Nie iba to čo sa mi páči. Inak nikdy nebudeme vedieť sa dorozumietq. Pripad ples ukazal neschopnosť vobec komunikovať. Žiaľ na oboch strana h.

 17. 17
  ABB says:

  Zrušiť ples, ktorý má dlhoročnú tradíciu je smutné. Spojiť ho s TTSK je nelogický krok, pretože aj keď je Trnava krajským mestom, predsa len TTSK je politicky, zameraním a regionálnym pokrytím v tomto prípade absolútne odlišný odvar. Navyše až teraz chce radnica podpisovať akési memorandá, keď už je plesová sezóna rozbehnutá? Totálna amatérčina, ako všetko čo sa na radnici a na MsÚ teraz robí.

  • 17.1
   bezdomovec says:

   Ples dôchodcov nezrušil ale ani neumožnil včasným oznamom presunúť a sobotu,čo je atraktívnejší čas. Môžu byť radi že vôbec dáky majú. Že sa žije z toho čo oni vybudovali ,čo to koho zaujíma, teraz on rozdávam karty.Pre neho stačí posedenie v Partizáne alebo v Čajke, to sú plesy.

 18. 18
  zlatica says:

  No sú to ale husté reči či bude ples či nebude, šumafuk, ale obchvat treba riešiť možno aj petíciou , Trnava s TTSK konečne viriešiť vražednú križovatka na Sladovníckej , Bernolákova a iné priority , opraviť halu, zimný štadión a nie revitalizovať Ružový park, ten je fajn , chýba len vymeniť mobiliár a starať sa o zeleň

 19. 19
  zlatica says:

  viriešiť omyl tvrdé

 20. 20
  JA says:

  A sak ked primatora nebavi plesat medzi trnavcanmi …. no tak zrusi ples.
  Sak oni mozu secko
  Budeme sa chodit bicyklovat

 21. 21
  Bude ples ? says:

  Ten ples Mesta teda bude? Vcera som na oploteni amfiteatra videl reklamu na mestsky ples.
  Su este listky prosim ?
  Dakujem

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.