reklama

Teraz je ten správny čas ZAČAŤ!

Volám sa Anna mám 36 rokov, som mamička dvoch detí a pracujem ako skladová účtovníčka v jednej nemenovanej firme. Už 9 rokov vstávam o 6:00 ráno, chystám rodine raňajky, pripravujem deti do školy a potom len veľmi narýchlo upravím samú seba a utekám do práce. Z práce prichádzam pravidelne o pol štvrtej poobede a opäť sa venujem rodine a tým „typickým mamičkovským“ prácam.

Už dlhšie obdobie som však vo svojom vnútri cítila, že mi niečo chýba. Mala som všetko, čo som vždy chcela, prácu, rodinu, zdravie… A predsa som sa necítila naplnená vnútornou spokojnosťou. Cítila som, že toto nemôže byť všetko. Že moje vnútro túži po niečom väčšom. Po väčšom poznaní.


Harmony Academy nájdete v tomto krásnom meštianskom dome v srdci Halenárskej ulice

Raz začas zvyknem chodiť s mojou dlhoročnou priateľkou Klárou na kávu. Zverila som sa jej s mojím problémom, mojou túžbou niečo urobiť s mojím životom. Povedala mi o jednom úžasnom mieste, s ešte lepšími ľuďmi, kam ona chodí už 1 rok. Za tú dobu má pocit, že jej život dostal nový rozmer, pomaly nachádza svoje stratené sebavedomie, spoznáva nových ľudí a objavuje nové možnosti v živote.

Povedala mi o HARMONY ACADEMY. O mieste, kde to (cudzím) jazykom len začína, a kde dokážu ľuďom v každom veku pomôcť učiť sa komunikovať s istotou. Neklamala.

Toto miesto skutočne existuje a čaká na každého, kto sa odhodlá urobiť krok dopredu, kto sa rozhodne ísť za svoje pomyselné hranice, ktoré mu život sám prirodzene vytýčil.

Toto miesto kladie dôraz na nás ľudí a na naše lepšie uplatnenie v živote.

HARMONY ACADEMY týmto dáva opäť do pozornosti skupinové kurzy angličtiny pre dospelých!

Čakajú tu na vás špeciálne vyškolení lektori, ktorí vám pomôžu začať, rásť, rozvíjať a upevňovať vašu ústnu či písomnú komunikáciu v tomto svetovom jazyku.

V objeme tento kurz tvorí 144 hodín rozdelených na 4 bloky po 36 vyučovacích hodín. Na kurzy je možné sa prihlásiť na rok dopredu, alebo využiť možnosť registrácie jednotlivo po blokoch.

Zápis so zľavami až do výšky 25% sa uskutoční v dňoch od 3. do 6. apríla 2018.

Kurzy pre začiatočníkov TU

Kurzy pre mierne pokročilých TU

Kurzy pre pokročilých TU

Pripravili sme si pre Vás aj prehľadnejšiu obsahovú ponuku štúdia.Veríme, že zverejnený popis obsahovej náplne vašich kurzov/blokov v plagáte „From ZERO to HERO“ vám pomôže pri rozhodovaní a budeme mať to potešenie s vami pracovať.

HARMONY ACADEMY: Plagát From Zero to Hero – Základny kurz ANGLIČTINY

Na kurzy je možné sa zapísať prostredníctvom mailu na info@harmony.sk, telefonicky na 033 551 66 44 alebo na 0907 197 786, či priamo prostredníctvom prihlasovacieho formulára na našej webovej stránke.

Tešíme sa na Vás!

Vaša HARMONY ACADEMY

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 29. marca 2018 0:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.