reklama

Nový ročník Participatívneho rozpočtu pre Trnavu odštartuje v pondelok 1. verejnom stretnutí

Mesto Trnava pozýva verejnosť na prvé verejné stretnutie k novému ročníku Participatívneho rozpočtu pre Trnavu. Uskutoční sa v pondelok 9. apríla 2018 o 18.00 hod. na radnici.

“V zasadačke mestského zastupiteľstva na trnavskej radnici predstavíme nové pravidlá Participatívneho rozpočtu pre Trnavu, na ktorých sme v uplynulých mesiacoch spolu s vami pracovali, a dáme priestor na vaše nápady a návrhy, ako vylepšiť naše mesto,” informovala Veronika Majtánová, poverená vedením Kancelárie primátora.

Priamo na stretnutí vzniknú tematické skupiny, v rámci ktorých môžete navrhnúť vlastný projekt, či formulovať aspoň počiatočnú ideu o tom, čo by v našom meste malo vzniknúť, čo by sa dalo zlepšiť, alebo aký typ podujatia tu chýba.

Konkrétne projekty sa budú formovať v priebehu apríla a mája, kedy sa budú stretávať tzv. participatívne komunity.

Všetko podstatné, čo by ste mali o participatívnom rozpočte vedieť, sa dozviete na pondelkovom verejnom stretnutí, preto využite príležitosť a príďte sa dozvedieť viac.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2018 21:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Nový ročník Participatívneho rozpočtu pre Trnavu odštartuje v pondelok 1. verejnom stretnutí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.