reklama

Volejbalová extraliga sa bude hrať v Trnave aj v ďalšej sezóne

Volejbalistky Hit UCM Trnava budú hrať v extralige aj v sezóne 2018/2019. Rozhodlo o tom ich sobotňajšie víťazstvo v prelínacej súťaži nad VK TAMI STU Bratislava 3:1.

Zverenkyne trénera Pavla Bernátha potvrdili dominanciu v prelínacej súťaži aj v nedeľňajšom zápase, keď zvíťazili hladko 3:0 v odvete proti rovnakému súperovi. Získali tak na svoje konto piate víťazstvo a stali sa jasným víťazom prelínacej súťaži v boji o extraligu.

V nedeľňajšej odvete vyhralo Hit UCM Trnava nad VK TAMI Bratislava hladko 3:0. Trnavčanky nepustili súperky do zápasu a dominovali vo všetkých herných činnostiach. V zápase dostali priestor i odchovankyne Hit Trnava juniorka Adriána Límová a kadetka Lucia Vríčanová. Pre extraligové družstvo Hit UCM Trnava to bol posledný domáci zápas aktuálnej sezóny.


Družstvo Hit UCM Trnava v sezóne 2017/2018

Posledný zápas sezóny odohrá Hit UCM Trnava v Giraltovciach, ktoré ešte za určitých okolností majú šancu postúpiť na úkor COP Nitra.

Sobota 21. 4. 2018

Hit UCM Trnava – VK TAMI STU Bratislava 3:1 (18, 22, -19, 12)
Rozhodovali: Svorenčík a Henček, 40 divákov.
Trnava: Melišová 12, Kočišová 6, Doluda 12, Režná 14, Vasková 20, Behúnová 12, libero Gondeková (Slezáková 1). Tréner: P. Bernáth.
TAMI: Krajčiová 4, Bronďošová 9, Hantošková 5, Mikšíková 9, R. Kubaliaková 14, Rybáková 5, libero Štepanovská (Mečírová 2, Ondrušková 0, Vrlíková 0, Maťašová 4). Trénerka: T. Vestenická.
Najlepšia hráčka zápasu: Nina Vasková (Hit UCM Trnava)

Pavel Bernáth, tréner Trnavy: “Napriek tomu, že sme hráčky nabádali, aby hrali tento zápas jednoducho, väčšinu zápasu sme hrali zložito a ťažkopádne. Potom naša hra vyzerala ako jazda na ručnej. Veľa vecí tam škrípalo.”

Nedeľa 22. 4. 2018

VK TAMI Bratislava – Hit UCM Trnava 0:3 (-11, -18, -11)
(hralo sa v Trnave)
Trnava: Melišová 3, Kočišová 7, Slezáková 8, Režná 19, Vasková 11, Behúnová 7, libero Gondeková (Vričanová 1, Limová 1). Tréner: P. Bernáth.
TAMI: Maťašová 0, Vrlíková 0, Hantošková 0, Mikšíková 3, R. Kubaliaková 6, Rybáková 1, libero Štepanovská (Bronďošová 6, Ondrušková 3, Kališiková 3) Trénerka: T. Vestenická.
Najlepšia hráčka zápasu: Lenka Režná (Hit UCM Trnava)

Pavel Bernáth, tréner Trnavy: “Dnes sme sa poučili z krízového vývoja včerajšieho zápasu, hrali sme jednoducho, účelne a to úplne stačilo.”

Ulož ako PDF
Napísal 22. apríla 2018 23:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Volejbalová extraliga sa bude hrať v Trnave aj v ďalšej sezóne”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.