reklama

Kriminálna polícia v Trnave žiada občanov o pomoc pri pátraní po hľadaných osobách

Kriminálna polícia v Trnave žiada občanov o pomoc pri pátraní po hľadaných osobách.

43 – ročný Jozef Toráč z Trnavy, na ktorého vydal Okresný súd Bratislava V príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody pre prečin prevádzačstva.

44 – ročný Daniel Lesák z Piešťan, ktorý je podozrivý zo spáchania prečinu zanedbania povinnej výživy a bolo po ňom vyhlásené pátranie.

50 – ročný Štefan Kubík a 50 ročný Peter Kozubík z Trnavy, na ktorých vydal Okresný súd Trnava príkaz na zatknutie pre prečin zanedbania povinnej výživy.

V prípade, ak ste hľadaných mužov, uvedených na fotkách, niekde videli, oznámte to polícii prostredníctvom linky 158.

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2018 11:40. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.